Средна заплата за работник в онлайн магазин?

И един мармот завива шоколада. Повече от 80% от поръчки в България с ППП/НП. Върти го, печи го - хората това си искат. Сложихме такса НП 2лв с цел да ползват повече вируталния пос - нито повлия на поръчките, нито на разплащателния метод, който избират.
Каквито търговците такива и клиентите. ППП и НП бяха популярни сред търговците когато се криеха кинти. Сега са безсмислени.

Къде казах, че клиента трябва да избира разплащателния метод? Дава му се една опция или две отмен да мине три. Само че неито една от тях не трябва да е ППП/НП
 
Каквито търговците такива и клиентите. ППП и НП бяха популярни сред търговците когато се криеха кинти. Сега са безсмислени.

Къде казах, че клиента трябва да избира разплащателния метод? Дава му се една опция или две отмен да мине три. Само че неито една от тях не трябва да е ППП/НП
Ти си знаеш, сам не искам да спъвам бизнеса :) При нас заплата за служител в онлайн магазин е 1.6 - 1.8 стартово с допълнително 200лв ваучери за храна, ДЗО, мултиспорт. Според мен това е средно и адекватно ниво за София.
 
Какво ще рече това "При нас"? Фирма, която наема хора да работят в онлайн магазини на други фирми срещу комисионна, фирма със собствен онлайн магазин (егати текучеството на служители ако е така)?! И ми стана интересно какво точно продавате онлайн, че много хора пропускат момента с прегарянето на служителя от повтаряемостта на действията. Обикновено това като се смеси със специфичните непремахваеми проблеми, които също като се натрупват, водят до по-кратки периоди хората да бачкат за фирмата и си търсят вече причина да слакват, а понякога и търсене на нова работа
 
Последно редактирано:
Имам един въпрос и относно какви са задълженията на служителите, след като заработят в онлайна. По-специално как са ви уредени нещата от гледна точна на изпращане и получаване обратно на пратки от куриерската фирма. По техните условия (на куриерите) всеки служител, който предава пратки на техен (в офис или при посещение), освен че трябва да има пълномощно, трябва да представя и личната си карта, дори ако 10 години ползвате техните услуги чрез този ваш служител. Имам наблюдения от последните месеци, че нещо са се активизирали и примерно някаква част от клиентите в офисите минават без тази проверка, докато на други им се иска всеки ден и им ядат по 5-10мин 0.о
 

Горе