Стажант-програмист

glashataikata

New Member
Здравейте!
Искам да попитам дали някой има някаква представа какво горе-долу се изисква да знае един кандидат-стажант. Знаете ли някои фирми, които вземат лесно. Като цяло не ме интересуват толкова парите, колкото самата практика. Става въпрос за C#.
Благодаря Ви предварително за вниманието!
 
Трябва да имате умения, с които поне да си изкарвате парите за стажа; Естествено, всеки стажант в коя да е сфера - започва от ниска ставка и същата се вдига, с вдигането уменията и опита на съответния човек; Изискванията варират фирма по фирма, така че няма универсален отговор тук; Също, някои фирми са общаци, други - имат специализации в дадена сфера на съответната технология, или работят клиенти с определен профил. Уверявам ви, че това има огромно значение!

Всичко е въпрос на желание;

С постоянство и практика съм сигурен, че ще се справите.

Желая ви успех! :)

Кирил
 
Здравейте!
Искам да попитам дали някой има някаква представа какво горе-долу се изисква да знае един кандидат-стажант. Знаете ли някои фирми, които вземат лесно. Като цяло не ме интересуват толкова парите, колкото самата практика. Става въпрос за C#.
Благодаря Ви предварително за вниманието!

Основни познания за уеб, рикуести , рест , .НЕТ , хтмл / css/ js - ако ще пишеш уеб де - ако не - според зависи какво ще пишеш - 2-3 проекта демо и може да пускаш писма за стаж на разни фирми с гитхъб.
 
Основни познания за уеб, рикуести , рест , .НЕТ , хтмл / css/ js - ако ще пишеш уеб де - ако не - според зависи какво ще пишеш - 2-3 проекта демо и може да пускаш писма за стаж на разни фирми с гитхъб.
И не им казвай, ако не си "ваксиниран". Някои кокошки още на HR интервю ще те резнат. Дори ако рабoтата е изцяло remote.
 

Горе