Стани богат

Дефе, виде ли тие гламари МАХНАХА НАЙ-ДОБРИЯ ЖОКЕР 😆
Махнаха "помощ от извадката" - най-силния жокер У историята, и го замениха с някаква пародия "приятел от публиката" ахахах НЕ по врат А яко по шията ахахаха

Сега остава ние с теб да разтълкуваме тия те действия :)
За мен е щото:
1. Искат да разкарат публиката (все пак по 35 кинта на калпак не е за пренебрегване като разход)
2. Ще уволнят поне 2 АЙ-тита, че нема да има вече безсмислени жици :)
3. Ще наемат по-малко помещение (тия трибуни вече са излишни)
4. Оставям на твоята вечна мъдрост!! 😇

Иначе топ предаването, топ рейтигна на БТВ, дето не искат вече 800 години да дадът едни 50К долари ахахаах до като УСА и подобни смешници много отдавна са дали милиона 😉

Твоето мъдро и ценно мнение по казуса?
 
Дефе, виде ли тие гламари МАХНАХА НАЙ-ДОБРИЯ ЖОКЕР 😆
Махнаха "помощ от извадката" - най-силния жокер У историята, и го замениха с някаква пародия "приятел от публиката" ахахах НЕ по врат А яко по шията ахахаха

Сега остава ние с теб да разтълкуваме тия те действия :)
За мен е щото:
1. Искат да разкарат публиката (все пак по 35 кинта на калпак не е за пренебрегване като разход)
2. Ще уволнят поне 2 АЙ-тита, че нема да има вече безсмислени жици :)
3. Ще наемат по-малко помещение (тия трибуни вече са излишни)
4. Оставям на твоята вечна мъдрост!! 😇

Иначе топ предаването, топ рейтигна на БТВ, дето не искат вече 800 години да дадът едни 50К долари ахахаах до като УСА и подобни смешници много отдавна са дали милиона 😉

Твоето мъдро и ценно мнение по казуса?
Не могат да си позволят да загубят традициоността в предаването. Най-вече 50/50.
Но същевременно трябва да се завърта нещо малко по-ново и различно за да се поддържа интерес.
Аз бих им предложил да заменят двата жокера обади си на приятел и помощ от публиката с един жокер помощ от водещият.
Но ще стане прекалено иновативно и ще изгубят йерархичността и традиционността.
 
Не могат да си позволят да загубят традициоността в предаването. Най-вече 50/50.
Но същевременно трябва да се завърта нещо малко по-ново и различно за да се поддържа интерес.
Аз бих им предложил да заменят двата жокера обади си на приятел и помощ от публиката с един жокер помощ от водещият.
Но ще стане прекалено иновативно и ще изгубят йерархичността и традиционността.
Да не влизам в подробности, но КАТО ЦЯЛО това предаване трябва да бъде тотално затрито.. :)
 
Да не влизам в подробности, но КАТО ЦЯЛО това предаване трябва да бъде тотално затрито.. :)
Според мен се подобри предаването. Аз не го гледам редовно.
Това, което не ми харесва, че снобизма е в повечко.
И всъщност уж канят разнообразни хора, но се получава така:
Примерно живяли навън, учили еди къде си, ходили на сафари, продавали цветя във Сингапур и т.н.
И в един момент се получава така, че канят хора с подобни профили и стана еднообразно. И това е така отначалото.
Това при тях не е представителна извадка на българина. Мисля, че е обратното.
А в много случаи тези уж разнообразни хора не правят интересни и разнообразни игри.
Тя такава е причината това предаване да спира и да тръгва 20 години.

С промяна на жокер някакъв интерес в повече ще е ден до пладне.
Няма кой да им разнообрази предаването повече от участниците на стола. Хора, които да са най-различни. А не еднакви, защото досега голямата част са еднакви.
Вместо да канят жена тракторист, да поканят мъж тракторист.
 
images
 
Според мен се подобри предаването. Аз не го гледам редовно.
Това, което не ми харесва, че снобизма е в повечко.
И всъщност уж канят разнообразни хора, но се получава така:
Примерно живяли навън, учили еди къде си, ходили на сафари, продавали цветя във Сингапур и т.н.
И в един момент се получава така, че канят хора с подобни профили и стана еднообразно. И това е така отначалото.
Това при тях не е представителна извадка на българина. Мисля, че е обратното.
А в много случаи тези уж разнообразни хора не правят интересни и разнообразни игри.
Тя такава е причината това предаване да спира и да тръгва 20 години.

С промяна на жокер някакъв интерес в повече ще е ден до пладне.
Няма кой да им разнообрази предаването повече от участниците на стола. Хора, които да са най-различни. А не еднакви, защото досега голямата част са еднакви.
Вместо да канят жена тракторист, да поканят мъж тракторист.
Ти верно не четеш :) НАЛИ точно това ТИ ПИША, че вече има нов жокер и той е толкова убит, че нема на къде... Тапаците са махнали "помощ от публиката", А ВМЕСТО НЕГО са сложили тая тъпня "помощ от приятел В ПУБЛИКАТА" 😁 Тоест, затрили са най-якия жокер и сега трее гледам още един философ. МАЙ е сигурно щото много пари дават и се опитват да компенсират 😆
Да го режат и това е, макс му давам година, то стана най-баналното предаване У ефирот, уж БТВ, а се едно гледам канал едно, ама каде 1986-та..
 
@partytime
Стремежът към различност в този смисъл в който го описах ги доведе дотам, че тази различност се уеднаквява. На мен поне ми е малко скучно.
Различията в биографията на участниците е това нещо, което според мен може да задържи интереса.

Вишист, среднист, общ работник, лекар, професор, диетолог, безработен, айти, космонавт, таксиджия, продавач, икономист, кранист и т.н.
Трябва да има хора от всякакви прослойки, професии и т.н.
 
Някой ако има участие в Стани Богат, да ме потърси за гугъл жокер, щото взе да ми става жал за тия участници, които 90% от гугъл жокерите им са кръгла нула.
Стана ми жал за тоя възрастния снощи, обади се на някакъв IT. Ама то да си IT не означава, че знаеш как да търсиш и можеш да асимилираш бързо.
 
Дефе, виде ли тие гламари МАХНАХА НАЙ-ДОБРИЯ ЖОКЕР 😆
Махнаха "помощ от извадката" - най-силния жокер У историята, и го замениха с някаква пародия "приятел от публиката" ахахах НЕ по врат А яко по шията ахахаха

Сега остава ние с теб да разтълкуваме тия те действия :)
За мен е щото:
1. Искат да разкарат публиката (все пак по 35 кинта на калпак не е за пренебрегване като разход)
2. Ще уволнят поне 2 АЙ-тита, че нема да има вече безсмислени жици :)
3. Ще наемат по-малко помещение (тия трибуни вече са излишни)
4. Оставям на твоята вечна мъдрост!! 😇

Иначе топ предаването, топ рейтигна на БТВ, дето не искат вече 800 години да дадът едни 50К долари ахахаах до като УСА и подобни смешници много отдавна са дали милиона 😉

Твоето мъдро и ценно мнение по казуса?
Аз им предложих да има четири жокера, участника пак да може да ползва максимум три жокера, но той да си избере кои.
За мен новия жокер съвсем не е тъп, но и стария както си казал също липсва.
Представяш ли си да участвам и да ми зададат въпрос за биткойн, и да имаm два жокера @ReminD и @metaverse
 
Последно редактирано:

Горе