Статии на български език в SPINTAX формат - 3 изречения + спинване на думи/фрази

tuger

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Ръчно спинване на статии на български – 3 изречения + спинване на думи/фрази

Здравейте,
Дойде време да предложа услуга, която отдавна обмислям.
Ето и в какво се състои тя:

1. Предоставяте ми* статия, която искате да бъде спинната. Също така е добре да ме информирате за кои думи е отпимизирана статията, за да бъдат спинвани по-малко.
* За момента не предлагам писане на статии. Във форума има достатъчно колеги, които предлагат такава услуга.
2. Спинване на статията в следния формат – {Изречение 1|Изречение 2|Изречение 3}. Всички изречения ще бъдат различни от оригиналното в предоставената от Вас статия.
3. Спинване на определени думи/фрази във всяко изречение.
4. Получавате статия в spintax формат. Получавате и версиите с най-висок процент уникалност – вие определяте броя.

Ето и примерна статия в spintax:
Код:
 LINK --> https://www.box.com/s/69c8d7110942aa84f773


Някои предварителни разяснения:
1. Процентът уникалност е относителен. Колкото по-висок искате да постигнете, толкова по-малко версии получате. Поради това, препоръчвам да ги използвате за сателитите. Не е препоръчително да ги използвате за артикъл директории или за главния сайт.
2. Спинването е ръчно и това гарантира смислеността и четимостта на всяка версия. Няма как всяка версия да бъде 100% уникална след като статията е в spintax формат.
3. Надявам се темата да не се превърне в спор около дублираното съдържание и колко уникална трябва да е всяка статия. Вие решавате дали искате да използвате подобна услуга или не.
4. Спинването на изречения е по-добър вариант от гледна точка на уникалността, защото, както знаете, Гугъл засича синонимите много по-лесно, отколкото смисъла на изреченията. В комбинация със спинването на думи се получава добра комбинация от висок процент уникалност и четимост за посетителя.

Цени *:
Статия до 500 ** думи - $15
Статия 500-700 думи - $20
Статия 700-1000 думи - $25
Статия над 1000 думи – по договаряне.

* Броят думи се отнася за дължината на статията, която ще ми предоставите.
** Препоръчително е предоставената от Вас статия да е поне 400 думи.

Начин на плащане: Paypal

Срок за изпълнение: до 5 дена – зависи от тематиката и дължината.

За всякакви въпроси пишете в темата или на ЛС или на bgspinner @ abv dot bg.
 

Горе