Статии срещу заплащане

Здравейте :)
Ще бъда кратък:
Писането ми се отдава, писал съм различни статии, пиша от доста време. Занимавам се с журналистика и реклама по default. Бих искал да пиша за блогове срещу съответното заплащане. Не съм се занимавал точно с блогове и статии по поръчка, но бих искал да опитам. Тематиката не е проблем, общата ми култура е на необходимото ниво, за да се ориентирам дори и в сфери, които не са ми познати от първо лице. Отварям темата и от името на други "писачи", които се интересуват от същото.
Бихме искали да опитаме, съответно приемаме оферти от вече изпечените блогъри. Всеки съвет, насока и препоръка в тази материя ще са полезни! :rolleyes:
 
Последно редактирано:
От: Статии срещу заплащане

Може примерно да дадеш линкове със статии, които си писал или да направиш няколко безплатни да видим как пишеш. Уникалността на статиите също е важен фактор.
 
От: Статии срещу заплащане

Здравейте, ако все още се интересувате и искате да пишете статии, моля свържете се с мен на телефон 0988860559 Б.Петрова
 
От: От: Статии срещу заплащане

Може примерно да дадеш линкове със статии, които си писал или да направиш няколко безплатни да видим как пишеш. Уникалността на статиите също е важен фактор.

Съгласен съм. Уникалността и по-разчупеният стил на писане са много важни в сферата на блогването/сайтове за статии и новини
 
От: Статии срещу заплащане

Здравейте,аз също се интересувам от подобни оферти.Обичам да пиша на всякакви теми
 

Горе