Странно - google май започва да става по-умен ?

CrAzY-MaST

Well-Known Member
ЦЪК
Странното е че преди малко забелязах посещение към сайта си по търсена фраза "какво е ПР" добре, нормално, но аз в статията съм написал PR(на латиница, никаде на бг)
изглежда, че гугъл започва да си прави подобни изводи сам или и преди си ги е правил ?
 
Това се случва отдавна. Не зная дали екипите обновяват думи и правят аналогии между english letters и words и думи със сходно съдържание на друг език. Без да проявявам излишна компетентност си мисля, че това не става с изкуствен интелект, а с човешка намеса.
 
сроко транслитерацията ще навлезне изцяло в гугъл. Затова имат и дискусия скоро време дали да се премахне тежестта на домейна, ако в него има ключовите думи. Щото сайт например с име www.vytreshni-remonti.com или www.kyrti.com ще ИЗКЪРТИ в нишите си ;)
 
kalin4y каза:
че поддържат, поддържат ... но до колко е качествена :?:
ами изглежда донякъде помага... доколко е качествена не е ясно, но по този начин ще се увеличат посещенията на сайтовете ни :)

Незнам как чак сега обърнах внимание на това нещо... само аз ли съм толкова изостанал или има и други ? :? :lol:
 
angelovarna каза:
Само да не стане след време да имам влизания от търсения като "пропъртис, ланд, плотс" :D

Bgkulinar има в подписа си линк "Цхеап Реал Естате" , помолете го да ви светне в това онова ;)
 

Горе