Супер идея за сайт.

Armagedon

New Member
Имам страхотна идея за сайт. Торент е но с мн повече възможнощи и предлага нова услуга. Възможно ли е за 3 месеца да направя 10000 импресии на ден?
 
Ами моя ще предлага нова услуга която другите не предлагат. И ще е торент за файлове за GSM (игри, теми, музика, изображения....) А може да добавя и неще за PC.
 
Хи дюдс ;)
Еми... да ти кажа... има и много сайтове дето има софтуер за ГСМ.
А дали ще е торент или фтп сървар от, който да се сваля мисля, че на потребителите това не им е от значение.
Проучи горе - долу с кви посещения са сайтовете за гсм софтуер и т.н.
и си направи сметка. Аз само тва мога да ти дам като съвет за сега.

поздрави, айбиемчо

Едит: и един съвет от мене. Не си споделяй идейте по форумите :D
 
по принцип нещата за моб. телефони са с малък размер и на потребителите би им било по лесно ако могат да си ги свалят директно.

//офф
@IBMcho
моля те не го използвай това "дюдс" повече
 
Последно редактирано:
Ами то ще може да се сваля директно (ще е нещо като data.bg). И потребителите ще могат да качват файлове.

За сега каквото намерих софтуера е платен или е само за игри.
 
Последно редактирано:
Имам страхотна идея за сайт. Торент е но с мн повече възможнощи и предлага нова услуга. Възможно ли е за 3 месеца да направя 10000 импресии на ден?
Ами то ще може да се сваля директно (ще е нещо като data.bg). И потребителите ще могат да качват файлове.
Последно - ще се сваля директно или ще е торент тракер ??? Май и ти не си определил точно :)
 
Направи нещо от сорта на дата + вбокс7... но за гсм-и зарейи торент тракера за6тото идеята е добра но като не събере достатъ4но сийд - пътуваш.
 
Armagedon - какъв софтуер мислиш да има филми, игри, програми ?
А и за какви телефони със Symbian, Windows, Synergy, Linux, Palm или за всички ?

Моето мнение е че ще ти е много трудно - в тази ниша има много престижни сайтове от години, съдържащи форуми, архиви ...
Аз членувам в няколко такива и в тях има всичко необходимо и невиждам защо някой от тях би оставил онази среда, за да ползва друг подобен сайт . Аз лично не бих .

Все пак, ако решиш да го правиш ти пожелавам успех !

Поздрави, Александър !
 

Горе