Съвет относно афилейт система

erotic

New Member
Здравейте,опитвам се да си намеря хора,които да се включат към афилейт системата на един електронен магазин,Проблема идва в това че,ми коства много време да намеря някой сайт с подобна тематика,и когато пиша на някого 99 процента от случайте не получвам отговор.Та мисълта ми е,как мога с по-малко усилия да се свържа с по-голям брой хора,които биха се съгласили да използват системата,или с две думи как да си намеря афилейт партньори.
 
От: Съвет относно афилейт система

Добре а нямали някоя фирма/сайт в която ти си предлагаш услугата,а тя се заема със задачата дати намери хора,които да ти ползват афилейт системата,в резултат на което те да си вземат също някаква комисионна или да им се заплати за извършената услуга.Примерно аз предлагам 10 процента от стойноста на продукта,фирмата/сайт посредник взима 2,а останалите 8 остават за тези които ползват афилейт системата
 
От: Съвет относно афилейт система

Прати на лично кой е сайта и какви са условията и може да се включа с няколко сайта, а освен това тебе какво те бърка каква е тематиката на афилейтите ти след като ако няма продажби не плащаш. Ако купуваш линкове има значение за афилейтите какво те притеснява тематиката по скоро тях може да ги притеснява
 

Горе