Съвет от някой който ползва Liberty Reserve

wood

Well-Known Member
Нека някой който е използвал или използва Liberty Reserve да ми пише на ЛС. Трябва ми малко съвет защото нищо не разбирам от тази система а ми трябва:)
 
От: Съвет от някой който ползва Liberty Reserve

Питай и доколкото мога ще помогна.

Имам акаунт в LP и се регистрирах в exchangezone.com.
Въпроса ми е как да прехвърля пари от PayPal в LR през exchangezone.com.
Защото до колкото разбрах LR се зарежда чрез посредници.
 
От: Съвет от някой който ползва Liberty Reserve

Хайде колеги, някой да каже как да прехвърля пари от PayPal в сметката в Liberty Reserve.
 
От: Съвет от някой който ползва Liberty Reserve

Избираш си валутата която искаш (от менюто Seller Has). На долното меню избираш какво предлагаш (в твоя случай Paypal USD трансфер).
Liberty Reserve (USD) - 100.00 PayPal (USD) - 105.00 5.00 No Bids 5 Day(s)
В момента са на тоя принцип. Наддава се за валутата. Ще поровя и ще видя от къде си теглих аз парите преди време. От сега се приготви за минимум 5% такса на сумата (без таксите на банките и пейпал).
 
От: Съвет от някой който ползва Liberty Reserve

Избираш си валутата която искаш (от менюто Seller Has). На долното меню избираш какво предлагаш (в твоя случай Paypal USD трансфер).
Liberty Reserve (USD) - 100.00 PayPal (USD) - 105.00 5.00 No Bids 5 Day(s)
В момента са на тоя принцип. Наддава се за валутата. Ще поровя и ще видя от къде си теглих аз парите преди време. От сега се приготви за минимум 5% такса на сумата (без таксите на банките и пейпал).


Какво ще каже това: Bids 5 Day(s)
 
От: Съвет от някой който ползва Liberty Reserve

Наддава се за тази валута. В случая за 100$ предлагаш колко искаш. Обикновенно ще го вземеш на исканата цена (105$ в случая).
 
От: Съвет от някой който ползва Liberty Reserve

Никога не съм харесвал електронната валута, но ми се наложи и то за някакви скапани $2, които единствения начин беше да ги преведа през Liberty Reserve. Има и друг начин освен exchangezone.com. Аз нямах нерви да чакам някой да ми отговори за 2 долара и в крайна сметка видях това Центърголд . Директно ти прави обмяната от Liberty Reserve в ПейПал или в картата. За ПейПал, а и за всичко, което искаш да обмениш, още докато въвеждаш сумата ти показва каква такса ще ти вземат. За Liberty Reserve в ПейПал например е $8 ако е в долари. По принцип обмяната е в рамките на 48 часа, но например при мен стана за 1 час - от картата в Liberty Reserve. Лично за мен - това е по-добрия начин вместо да си тровя нервите с разни ексчейндж - да ги чакам, да се пазаря и накрая пак да ми вземат комисионна, незнайно дали няма да е равна на тази от Центърголд.
 
От: Съвет от някой който ползва Liberty Reserve

Здравейте преди малко получих това писмо, това вярно ли е?

JustBeenPaid gives random cash prizes.

Today, we selected your account as the one of 10 top winners accounts who will get cash prizes from us.

YOU WON $100 LR !

Claim your prize following the direct link:http:/XXXXXXXXX

Pay a 0.50$ fees, so we will know that your LR account is still alive.

After the payment you will recive instantly the 100 usd in your LR account.

Best Regards,

JustBeenPaid Finance Department

там се отваря линк, иска ми регистрация и изобщо нищо не ми е ясно. На този сайт имам само рег и така си стои не съм теглил никаква печалба....
та може ли някои да ми обясни какво трябва да направя....и това изобщо вярно ли е?
 
От: Съвет от някой който ползва Liberty Reserve

Бягай далеч, брат. Не само ти си го получил. Виж хубаво линка на който те праща, net а не com!!! Според мен е фишинг. И още нещо, връзката не е криптирана!
 
От: Съвет от някой който ползва Liberty Reserve

Да, да мерси за отговора. Това било скам. Дори ако се преведе сумата от 0.5 направи триели акаунта.:)
Аз си смених паролата на пощата, не че имам нещо ценно там, но за всеки случаи да не се опаря...:)
 

Горе