Създаване на Фейсбук приложение и включване в афилиейт програма

Ivailo Ivanov

New Member
Афилиейт програмата на лапни.бг ви предлага възможността да показвате оферти и да печелите при покупка от страна на вашите посетители. Стъпките са:
1. Регистрация в програмата
2. Създаване и настройване на приложение
3. Настройване на вашата фейсбук група
4. Броене на печалбата

Повече информация и видео-туториал на страницата на програмата
 
От: Създаване на Фейсбук приложение и включване в афилиейт програма

програмата на лапни.бг да спре да праща спам - задръстихте ми пощата
 
От: Създаване на Фейсбук приложение и включване в афилиейт програма

Аз имам въпроси за бисквитките, дай повече инфо колко време се пазят, презаписват ли се ...
 
От: Създаване на Фейсбук приложение и включване в афилиейт програма

Бисквитките се пазят един месец. Ако посетител е кликнал и не е купил, а след това кликне през банер на друг афилиейт, бисквитката се презаписва с данните на новия афилейт, на когото и се изплаща комисионната.

Ново: Вече предлагаме и XML feed за афилиейти - след логване в сайта влезте в програмата и вземете вашия код! Ето и описанието на файла:

[ЗАГЛАВИЕ]: заглавие на офертата, varchar
[ВИД]: един от следните: daily [оферти на деня], active/regular [актуални оферти], tourism [туристически оферти], outlet [outlet оферти]
[ЛИНК КЪМ ИЗОБРАЖЕНИЕ]: линк към основното изображение на офертата
[ЛИНК КЪМ ОФЕРТА]: линк към офертата, който е специфичен за всеки афилиейт, като отчита броя кликове и продажби
[КРАЙНА ДАТА]: дата и час, до които е валидна офертата в MySQL формат
[ЦЕНА_РЕАЛНА]: реалната цена на ваучера, в лева, с точност до втори знак
[ЦЕНА_ЛАПНИ]: цена ако ваучерът е закупен през lapni, в лева, с точност до втори знак
[ОТСТЪПКА]: процент отстъпка от реалнта цена
[ГРАД_(1..N)]: ID на град, към който е асоциирана офертата. ID на градовете са както следва: 5 - София, 4 - Пловдив, 1 - Варна, 3 - Бургас, 16 - Стара загора, 15 - Русе, 17 - Плевен, 18 Сандански
 

Горе