Предлагам: ТОП ОФЕРТА - Поддръжка на нова страница

90% от профилните постове са ти "ъп" ?! Знам,че нямам право да спамя темата ти,но не се удържах и целя до някаква степен да те посъветвам. Не смяташ ли,че в твоя полза ще е:
- ако с повдигането на темата добавиш примерно отстъпка
- ако покажеш резултат от клиент
- ако добавиш нещо за да подобри обявата
И още куп опции имаш пред себе си! Според мен не отива на една дама,която работи и се старае - постоянно да пише лесното "ъп". Критикувам те,защото смятам,че си добра в това което правиш и не ти отива да стоиш на едно и също ниво!
 
90% от профилните постове са ти "ъп" ?! Знам,че нямам право да спамя темата ти,но не се удържах и целя до някаква степен да те посъветвам. Не смяташ ли,че в твоя полза ще е:
- ако с повдигането на темата добавиш примерно отстъпка
- ако покажеш резултат от клиент
- ако добавиш нещо за да подобри обявата
И още куп опции имаш пред себе си! Според мен не отива на една дама,която работи и се старае - постоянно да пише лесното "ъп". Критикувам те,защото смятам,че си добра в това което правиш и не ти отива да стоиш на едно и също ниво!
Благодаря за съвета :) Който желае ще му покажа Най -дългият клиент е над 3 години :) винаги съм била на принципа да има ефект за отсрещната страна за да се задържи един клиент дълготрайно :) Парите са преходност да оцелеем уверих се ♥️
 

Горе