ТЪРСЯ! ИЗработка на банери

velev

Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
ОБЯВАТА ВЕЧЕ НЕ Е АКТИВНА.

НАМЕРИХ ЧОВЕК. МЕРСИ ЗА ПРЕДЛОЖЕНИЯТА НА ДРУГИТЕ КОЛЕГИ ОТ ФОРУМА!

Здравейте колеги,
Трябват ми спешно някой да ми направи 4 банера общо
Тематика: Спално бельо, завивки, възглавници и др.

Размери: 180x240 x 2 бр. - 1jpeg и 1 GIF анимиран

Размери: 180x380 x 2 бр. - 1jpeg и 1 GIF анимиран

Да има място за логото горе някъде ( да не заема много място. Ако е неподходящо може и да не слагаме логото )

+ текст най-долу някъде : free delivery on all UK orders over 10 ( задължително присъства )

Очакване и повече инфо за GIF банерите:

Примерен банер може да видите тук: http://picbg.net/img.php?file=9f079d6c4efbf744.png

Този банер с по-големи размери обаче. Искам да хванем само идеята.

На посочените от мен размери само за GIF банерите искам нещо ПОДОБНО! НЕ същото. Защо не същото? Не искам на моите малки банери да има цени, текст и т.н. под всеки комплект, които решим да сложим за реклама.
Може "текста" да го сл;ожите по средата на банера и над и под него да има по 3 снимки на спални комплекта или там каквото решим.

Двата банера ще се показват на един и същ сайт. Искам дизайна да бъде различен. Ако единия банер е подобен на примера, то другия искам да се различава коренно. Не ми трябват два еднакви банера с различни размери.

Очакване и повече инфо за JPEG ( статичните ) банери:

Да бъдат по изчистени като визия. Запазваме текста " free delivery on all UK orders over 10" някъде из банера.

И в двата банера искам да избягвате комбинация от червен текст с жълто около него.

Изпращайте вашите въпроси тук на лично с цени и срок. Срока е до сряда между другото. Така, че тва за срока отпада :) Само ми изпратете вашата оферта за направата на тези 4 банерчета.
 
Последно редактирано:
От: ТЪРСЯ! ИЗработка на банери

Здрасти, пиши ми на лични или на сайпа ако ти хареса това което съм правил, линк в подписа ми отдолу, предполагам, че цената не е определящото, но за нея ще се договорим:)
 
От: ТЪРСЯ! ИЗработка на банери

Здрасти, пиши ми на лични или на сайпа ако ти хареса това което съм правил, линк в подписа ми отдолу, предполагам, че цената не е определящото, но за нея ще се договорим:)

Здравей,
Отбово ми трябват 4 банрра на същата тематика - спално бельо. 3Д спално бельо.
Пиши ми на лично ако можеш да ги направиш
 

Горе