ТЪРСЯ продукт/и за продаване

velev

Member
Здравейте колеги!

Занимавам се с онлайн търговия от 8 год. Имам страхотен екип и стока. Изградена онлайн мрежа за продаване чрез реклама.
Продаваме в БГ, Гърция и Румъния. За всяка държава си имаме национални GSM номера с роуминг и служители от съответните държави. Не българи да говорят гръцки, а гърци, коио са в нашия офис в Пловдив. Същото е за Румъния.

Какво търся?

АКО имате продукти/артикули за продаване ми пишете. Ще отделя време да разгледам вашето предложение и ще ви отговоря.
Разкажете ни за вашия продукт накратко. Добре е да гарантирате налипност и ако е възможно документ/фактура да ни бъде издадена след заплащане.
Добавка: не си търсим сртикули за сайта и само да си губим времето. Ако харесаме вашата стока ще я промотираме и продаваме.
Поемаме ангажимент и се стараем да вървят нещата добре.

Оставам на разположение.

Последно редактирано:

Стилиян

New Member
Здравейте колеги!

Занимавам се с онлайн търговия от 8 год. Имам страхотен екип и стока. Изградена онлайн мрежа за продаване чрез реклама.
Продаваме в БГ, Гърция и Румъния. За всяка държава си имаме национални GSM номера с роуминг и служители от съответните държави. Не българи да говорят гръцки, а гърци, коио са в нашия офис в Пловдив. Същото е за Румъния.

Какво търся?

АКО имате продукти/артикули за продаване ми пишете. Ще отделя време да разгледам вашето предложение и ще ви отговоря.
Разкажете ни за вашия продукт накратко. Добре е да гарантирате налипност и ако е възможно документ/фактура да ни бъде издадена след заплащане.
Добавка: не си търсим сртикули за сайта и само да си губим времето. Ако харесаме вашата стока ще я промотираме и продаваме.

Оставам на разположение.

St.sophia

New Member
Здравейте колеги!

Какво търся?

Оставам на разположение.

St.sophia

New Member
Здравейте,
Имам продукт, който е нов и търся реализация в страни от ЕО. Ще се радвам ако можем да работим заедно

IDR

New Member
Здравейте продаваме мъжки реплики на известни марки дрехи с много високо качество
Здравейте,
Имам интерес от репликите само ако наистина качеството е много добро.
Може ли повече информация и снимки. Пишете ми на лично.
Благодаря!

Предлагам ръчно изработени изделия в ценовиа диапазон от 50 до 200 лв, изработват се до 2 дни и се търсят. Пиши на лични ако имаш интерес

Stelli4ka

New Member
Здравейте, официален представител сме на сертифицирана немска натурална козметика. Може да видите продуктите на сайта и при интерес ще се радвам да се свържете с мен. www.bergland.bg

velev

Member
Предлагам ръчно изработени изделия в ценовиа диапазон от 50 до 200 лв, изработват се до 2 дни и се търсят. Пиши на лични ако имаш интерес

Здравей,
ще ми е и тересно да разбера повече. Звучи интересно. Пиши на лично моля

Sofroni

New Member
Здравейте.
Предлагам стойки за смартфони и таблети за бюро.Направени са от дърво, с регулиране на ъгъла, и без регулиране. Може да се гравират с име ,числа,лого. Не са китайски,аз ги произвеждам. Има наличности.

Горе