Техники за успех в digg, stumbleupon и reddit

wladimir

New Member
Здравейте съфорумци. Бих искал да споделите различни тактики за покачване на гледаемостта на постнатите работи в digg, reddit, stumbleupon и другите мрежи от този тип. Дори евентуално да дадете линкове към ваши успешни профили, тъй като аз имам затруднения - поствам линкове с по 1-2 гледания (още не съм фанал цаката на тоя вид мрежи), а доколкото знам могат да привлекат сериозен трафик към даден сайт. Благодаря предварително.
 
stumbleupon - винаги слагай ключови думи освен главния таг. Просто задължиттелно и гледай да са хем свързани с темата на текста, хем да с популярни думи... примерно - името на държавата за която става въпрос или ако се говори за телефони - електроника, телефони, марки телефони дори... аз мисля, че колкото повече толкова по-добре. За другите нз. Честно. В диг май трябва ти да си активен член на комюнитито, за да имаш по-голям успех.
 
От: Техники за успех в digg, stumbleupon и reddit

Ахъм. И аз останах с впечатление, че за digg и reddit трябва да имаш активен, стар и популярен акаунт. Към какви мрежи от този тип да се насоча при това положение. Като че ли ChimeIn, Пинтерест и Slashdot биха били подходящи? Можете ли да посочите и други такива, където е по-важно какво качваш, а не дали си active & power user?
 
От: Техники за успех в digg, stumbleupon и reddit

Ахъм. И аз останах с впечатление, че за digg и reddit трябва да имаш активен, стар и популярен акаунт. Към какви мрежи от този тип да се насоча при това положение. Като че ли ChimeIn, Пинтерест и Slashdot биха били подходящи? Можете ли да посочите и други такива, където е по-важно какво качваш, а не дали си active & power user?

За digg ти трябват повечко на брои акаунти. Хубаво е да влизаш там през Фейсбук или Туитър. Пускаш новината с първия. Вторият гласува. Трети гласува и оставя коментар. Въпрос. Четвъртия гласува и отговаря на третия. Пети гласува и изразява различно мнение на предходното. Също заглавията като въпроси повече привличат внимание и тези с картинки или видео.

Прави и коментари под чужди дигове и набирай последователи. Тествано и работи написаното по-горе.

За reddit е по-тегаво. Дори и с повечко аканути не става. Там меметата имат популярност, тъжни истории, шокиращи новини и т.н.
 
От: Техники за успех в digg, stumbleupon и reddit

Мерси за инфото! Доколкото забелязах регистрациите в digg вече са само с facebook, а там имам 2 профила :( Май няма начин за повече digg профили без предварително създаване на facebook такива. А и вярно ли е че за digg, докато изграждаш репутация, било добре да се качват политически, технологични и national geographic линкове? Предварително благодаря
 

Горе