Това ли трябва да излезе докато чакаме да се активира домейн?

bhopz

Active Member
^^
Заглавието

12211018_736727173138938_1912195919_o.jpg
Или има грешка в въвеждането на данните?
Ако някой знае и е сменял домейн на blogger да каже. :) Защото мисля,че чакам напразно.. :?:
 
От: Това ли трябва да излезе докато чакаме да се активира домейн?

Access to the web page was blocked. Show URL
Threat: JS/TrojanClicker.Agent.NGC trojan

Ако става въпрос за страницата от подписа.
 
От: Това ли трябва да излезе докато чакаме да се активира домейн?

Да вдигна темата, макар и ненужно. Винаги съм се дразнил като някой си реши проблема и не каже нищо, защото вече му е през оня.. Смяната на домейна става доста бързо и това не трябва да ви се показва! За тези, които ще слагат закупен домейн в блоггъра да им кажа само, следвайте инструкциите и ще сте на шест! Ако имате проблем се обърнете към съпорта на съответният сайт продавач, той е за това, ако ли не пишете тук или в друг форум, но определено споделяйте какво е станало и как сте го решили и за кой сайт се отнася въпрос. Иначе утре друг ще пусне същата тема, и много вероятно да става въпрос за същият сайт и така само се задръства форума.

ПП: Не се заяждам, приеми го като съвет.
ПП2: Заглавието е леко подвеждащо ми се струва. :|
 
От: Това ли трябва да излезе докато чакаме да се активира домейн?

Нека се извиня първо и да кажа какво се случи. Писах на съпорта и те ми помогнаха(оказа се,че съм чакал цял ден напразно,той домейна бил готов просто трябвало да го свържа с блогър). Иначе следях всички стъпки стриктно,но ми се губеше това,което беше написано в статиите и това което имаше в суперхостинг.
 

Горе