Трябва мисписък с фирми/ имейли/ по определен критерий

AMOUN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Трябва ми някой да събере списък /мейл лист/на фирми които отговаррят на определени изисквания.
 
От: Трябва мисписък с фирми/ имейли/ по определен критерий

Не получаваш ли спам имейли на пощата си от разни "маркетинг" фирми? Мен се скъсват да ме спамят, всеки месец изтривам "примамливи" оферти с имейл списъци от по няколко милиона в списъка, и разбира се, всички лъжат, че уж са доброволно записали се.
 
От: Трябва мисписък с фирми/ имейли/ по определен критерий

получавам но не ги чета. :)
На мен ми трябват само от специализиран бранш фирмите.

Винаги съм ненавиждал имейл маркетинга:)
 
От: Трябва мисписък с фирми/ имейли/ по определен критерий

Дай да ти го събера този списък!
 
От: Трябва мисписък с фирми/ имейли/ по определен критерий

Не знам защо го ненавиждаш... Спама и мейл маркетинга са две много различни неща. Когато имаш списък точно на тези които са ти потенциалните клиенти. След като го минеш през филтъра на КЗП ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! За да не изгориш после. И след това има доста добра успеваемост.

Аз лично имам човек който прави такива неща за мен. Само че си имаме собствени договорки. И не знам как би оценил ти труда му. Защото той ги събира ръчно от каталози. Ако да речем събере 300 мейла. Като ги минеш през КЗП отпаднат 50 от тях... после като ги разпратиш то ти върне 100 от тях защото са били на собствени домейни на душички, които вече са фалирали и домейните са заминали. И на практика на теб реално ти влизат в употреба 150 тоест около 50% от мейлите. Но човека е хвърлил труд за 300 :)
 
От: Трябва мисписък с фирми/ имейли/ по определен критерий

Гледах някои продаваше 50 000 меила. Като имаше опция да се разделят по дейности... Та това което търсиш е направено, само трябва да намериш този които го продава :)

П.С. Гледам има и фирми с готови меил каталози, плащаш и пращаш 10 000, 30 000, 100 000. При това меилите им са проверени...
 
От: Трябва мисписък с фирми/ имейли/ по определен критерий

Някой пробвал ли ги е тези листи? Защото с успеваемоста която аз правя със събраните по моя начин. умножено по 100 трябва да наемам още 50 човека персонал за да изпълняваме поръчките.... Все си мисля че може би няма да стане точно така...
 
От: Трябва мисписък с фирми/ имейли/ по определен критерий

Търся и аз някой да за се занимава с имейл маркетинг. Пишете на ЛС.
 
От: Трябва мисписък с фирми/ имейли/ по определен критерий

Има две неща, които се правите, че не разбирате:

- Първото е, че има наистина филтър на КЗП за тези неща, но повечето хора не се занимават да си вкарват пощите там.
- Второто е обстоятелството, че макар имейлът да не е в списъка на КЗП, това не значи, че човекът лично ви е дал пощата си и ви е разрешил да го заливате със съобщения.
 

Горе