Трябва ми някой който притежава MasterCard или Maestro.. да пробваме нещо..

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Значи става дума затова че имам едни ваучери На Ukash , но тук не мога да ги изтегля а към тези MasterCard веднагически приемат директно онлайн ваучер чрез официалния сайт на Ukash.. може ли някой да хелпне? примерно давам му сайта и ваучера въвежда си данните там , проверява дали е получил парите в картата и ако е получил ми ги дава.

За пример за пробата:

давам ваучер за 10 евро.. въвежда ги, получава парите.. Праща ми 8 Евро в Пейпал или Монейбукърс.. останалите 2 евра остават за него.. За напред ще имам много такива ваучери..
 
От: Трябва ми някой който притежава MasterCard или Maestro.. да пробваме нещо..

What is MasterCard® rePower®?
MasterCard rePower lets you add cash to your MasterCard or Maestro Prepaid card in the U.K. You simply buy a Ukash or Paysafecard voucher code from a shop or other participating outlet, enter the voucher code details on the MasterCard rePower website – along with your MasterCard Prepaid Card details – and your funds are instantly ready to spend.

How much does it cost to load a voucher onto my MasterCard Prepaid?
To redeem a UK issued voucher onto your reloadable MasterCard prepaid card will cost 3.25 GBP per voucher. It is possible that your prepaid card provider could also choose to levy a fee to load the funds.
 
От: Трябва ми някой който притежава MasterCard или Maestro.. да пробваме нещо..

Не знам, сигурно ще да можеш, ако живееш в UK или някой си изкара от там такава (го накараш) и да ти я прати за ползване по физическата поща тук.

С българска карта не пише да става.
 

Горе