Аукцион за: Търг за два сайта за игри с Бг домейни

biaaro

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
63   0   0
На сайтовете не е правено почти никакво СЕО, домейните са регистрирани на 2015-12-26. Всички описания са уникални, писани от човек. Темите са легално закупени. Задвижва се с wordpress и MyArcadePlugin (ПЛАН Ultimate 50 ЕВРО), всичките 30000 и кусур игри са импортнати в базата данни, само се превежда и качва.

Сайт 1: igriskoli.bg - публикувани 365 игри с уникално описание.
Сайт 2: igrizamomicheta.bg - публикувани 195 игри с уникално описание.

Стартова цена за двата сайта: 10 лв

Търгът приключва на 22.09.2016 г в 23.59 ч.

Не се сещам за друго, сигурно пропускам нещо, затова питайте направо в темата, че да гледат всички заинтересовани!
 
Последно редактирано:
От: Търг за два сайта за игри с Бг домейни

Ако имаха приходи, щях да го спомена. На единия никога не е слагано адсенс, а на другия има някакви кликове, но са пренебрежимо малко. Както казах, сайтовете не са добавяни почти никъде, така от само себе си няма как да стане....

Отделя се време, колкото имаш, не е като новинарски сайт да трябва всеки ден да качваш новини. Минимум съдържание вече има добавено...


Месечни приходи и колко време се отделя за поддръжката на сайтовете ?
 
От: Търг за два сайта за игри с Бг домейни

Не съм запознат много, много с този тип сайт, но изглежда добра инвестиция занапред
 
Ще се включа в търга, НО: Може ли да сменим домейните на .ком и ще ми съдействаш ли за трансфериране на мой хостинг + 301 редирект от старите към новите домейни?
 
Изведнъж ме осени мисълта, че домейните са вързани към MyArcadePlugin (ПЛАН Ultimate) и е възможно да не може да се сменят или евентуално да искат да се заплатят отново при смяна на домейн. Всъщност не виждам смисъл да се изтърва предимството на .bg домейна за едни 40-50 лв на година.... По късно ще проверя как са нещата точно и ще пиша.

План Ultimate, Allowed Installations - Unlimited
http://myarcadeplugin.com/buy/

Мисля няма проблем с домейните....
 
Последно редактирано:

Горе