Търсите ли възможности?

Ако сте недоволни от работата си, от своя професионален път, от това колко усилия и труд влагате, и съоветно какво получавате насреща, ако търсите начин да промените това мога да ви предложа нещо, което работи. Това е възможност чрез която ще можете не само да си изработвате допълнителни доходи, а да тръгнете по пътя на финансовата си свобода. Потърсете ме на [email protected]
 
От: Търсите ли възможности?

Споделеге за това тук, във форума. Иначе ще го сметнем за МЛМ.
 
От: Търсите ли възможности?

Нищо не каза. Пиши какво по-точно предлагаш. Ей сега тръгнах да ти пиша мейлове.
 
От: Търсите ли възможности?

Дай повече инфо! С тази оскъдна информация върви повече за Топ Шоп.
 
От: Търсите ли възможности?

егати обявата, ако не напише до 24 часа за какво става въпрос .... предлагам .... нека темата одите в кофата
 
От: Търсите ли възможности?

Здравейте приятели,
за пръв път влизам в този форум, с идеята да ви разкажа накратко за малкия си МЕЖДУНАРОДЕН ОН-ЛАЙН бизнес, който ще направя голям. Инвестирам по 20 $/месечно, ОКОЛО 1-2 ЧАСА/ДЕН и се уча да продавам успешно в ebay.com стоки, които купувам от amazon.com по ситемата на ДРОПШИПИНГА. Вече имам над 20 продажби, за 60 дни, което прави около 120 $ ЧИСТА ПЕЧАЛБА. Ще кажете, че е нищо, да не е голяма сума, но расте постоянно в геометрична прогресия и скоро ще ви се похваля с едни други цифри. Както знаете всяко начало изисква повече време и усилия, а тук хубавото е, че за тях получавате пари, да пари, не точки, бонуси и обещания. Пиша всичко това, за да споделя на интересуващите се хора тази възможност! Ако търсите ВАШАТА ФИНАНСОВА СВОБОДА, мога да ви покажа един от пътищата до нея!!! skype: svet_dd /subject for accept FINANCIAL FREEDOM/ mail: [email protected]
Прилагам като малък пример продажбите ми в ибей от вчера
 

Горе