Търсия човек

От: Търсия човек

ПРЕДЛАГАМ КИНТИ МИСЛИЯ ЧЕ НЕ Е МАЛКО ?

Аз съм съгласен да създадем сериозен бизнес щом предлагаш кинти които мислиш че не са малко! Пиши ми на ЛС за кинтите! :)
 
От: Re: Търсия човек

Не му се ядосвай на него (и на нас). Ако се замислиш малко, ще проумееш, че всичките ти проблеми идват от семейството. Всичко в теб показва, че си имал много тежко детство. Може би твърде властна майка. Или по-вероятно майка с морал на улично куче, която се е пецкала подред с всичките ви съседи. И баща който те е оправял вечер, след поредния тежък запой в хоремага.
Ако те барна да знаеш че мн ща боли
 
От: Търсия човек

Аз предлагам правописен и правоговорен речник. Все пак това е фундамент за един успешен бизнес :)
 
Re: От: Re: Търсия човек

Ако те барна да знаеш че мн ща боли

Еее, аз със зъби не обичам. Само с език и устни. Абе ще те науча, няма проблем. Важното е, че имаш желание.

А за проблемите ти, гледам, че си съгласен с мен. Защо не помислиш вече за лечение. Тези неща не е добре да се отлагат - колкото по-рано, толкова по-добре.
 
От: Re: От: Re: Търсия човек

Еее, аз със зъби не обичам. Само с език и устни. Абе ще те науча, няма проблем. Важното е, че имаш желание.

А за проблемите ти, гледам, че си съгласен с мен. Защо не помислиш вече за лечение. Тези неща не е добре да се отлагат - колкото по-рано, толкова по-добре.[ голем си ебалняк шибано копеленце
 
Re: От: Re: От: Re: Търсия човек

голем си ебалняк шибано копеленце

колко думи знаеш общо? ако махнем нецензурните ще останат ли повече от 20? че даже и да напсуваш правилно не можеш. пише се ебалнИк.
и като говорим за ебалници, до колкото си спомням и двамата се съгласихме, че теб те пецкат всяка вечер, а не мен?
 

Горе