Търся адвокат който да е наясно с онлайн търговията.

Maverick

Well-Known Member
Спешно търся добър адвокат, който да е наясно (да се е занимавал и преди с това) с онлайн търговията. Трябва ми за да ми направи общите условия за 1 сайт. Супер трудно намерих един който е наясно, даже е единият от адвокатите на грабо медия. Обаче е супер несериозен. Много време ми изгуби и само ме бави. Казва, че ще свърши нещата, но резултат няма. Преди 2 месеца трябваше да е готов, но не му давах зор защото и програмистите още работеха. Но сега само него чакам и разходите си вървят, а не мога да пусна сайта без общите условия. Та нека, ако някой може, да ми даде инфо за свестен адвокат.
 
От: Търся адвокат който да е наясно с онлайн търговията.

А бе и аз се интересувам от подобен тип услуга, дайте и на мен информация ако може!
Благодаря!
 
От: Търся адвокат който да е наясно с онлайн търговията.

Ако Maverick вече не ти е писал, кажи аз да ти пусна контакт данните на човека.

А бе и аз се интересувам от подобен тип услуга, дайте и на мен информация ако може!
Благодаря!
 
От: Търся адвокат който да е наясно с онлайн търговията.

Ако може и на мен да ми препоръчате адвокат!Мерси!
 
От: Търся адвокат който да е наясно с онлайн търговията.

Аз също се интересувам от подобна консултация и моля за някакъв контакт или препоръка. Благодаря предварително.
 
От: Търся адвокат който да е наясно с онлайн търговията.

Аз мога да ви свържа с един такъв коректен, който съм работил, ако все още някой има нужда. Само да уточня, че ми е правил за български сайт, не знам дали може на ЕН сайтове да пише общи условия.
 
От: Търся адвокат който да е наясно с онлайн търговията.

Кач пара вървят тези услуги, защото не трябва да се пести от подобен сорт неща, не че ще ти гарантира после нещо, ако стане проблем с неговите условия де..?
 
От: Търся адвокат който да е наясно с онлайн търговията.

За по-непретенциозните има и безплатни Terms и Privacy генератори. Отговаряш на няколко въпроса във формата и submit...

Къде ги има тези неща? Дай урл да видя :)

Поздрави,
 
От: Търся адвокат който да е наясно с онлайн търговията.

Потърси в Гугъл rivacy policy generator и ще ти излязат доста резултати. Ако нямаш специални изисквания ще получиш текст, който фиксира основните неща. Е, след леко редактиране, разбира се. Така е и с Terms.
 
От: Търся адвокат който да е наясно с онлайн търговията.

Потърси в Гугъл rivacy policy generator и ще ти излязат доста резултати. Ако нямаш специални изисквания ще получиш текст, който фиксира основните неща. Е, след леко редактиране, разбира се. Така е и с Terms.

Добро :) Ще погледна, а за бг дали има такава машинка?

Поздрави,
 
От: Търся адвокат който да е наясно с онлайн търговията.

И аз имам нужда от добър адвокат за изготвяне на общите условия на онлайн магазина ми, който ще е на английски и български език.
Ще се радвам, ако някой прати информация за компетентен такъв и на мен.
Благодаря предварително.
 
От: Търся адвокат който да е наясно с онлайн търговията.

С тези генератори си "генерирате" нещо, което би ви свършило работа, ако сте в САЩ или в Англия... За съжаление тукашните закони не са същите... :)

Така, че въпроса остава отворен...
 

Горе