Търся английски сайтове с много уникални на месец

bedrijfsbeheer

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Нишата не е от значение, търся сайтове с минимум от 10 000 уникални на месец, които срещу заплащане биха ми позволили да пусна тракинг пиксели в техния сайт. За който не знае какво е това, cookies за ремаркетинг просто обяснено.

Ако имате сайт във форекс нишата уникалните на месец може да бъдат 2000. Също така ако имате сайтове, които не отговарят на критериите, може все пак да ми пишете, ако трафика е добър може да се направи компромис. Добър трафик за мен означава, че голяма част от трафика ви идва от хора, които се връщат често във вашия сайт.

Също така, ако вече имате пиксел листа, може да ми пишете, сигурен съм, че ще измислим нещо добро.

П.С. Това не е точно реклама, която искам да купя, така че админите ако намерят за подходящо може да преместят темата и да ме извинят, просто тук ми се стори най-подходящо, тъй като е свързано с рекламата.

П.С.2 Сега видях, че не съм добавил и цена, но това зависи доста от сайта който имате, различни ниши-различни на брой посетители= различна цена. Но съм сигурен, че ще уговорим win-win цена.
 

Горе