Търся безплатен хостинг с поддръжка на Firebird база данни

c3p0

New Member
Съществува ли такова нещо: Безплатен хостинг с поддръжка на Firebird база данни ?
Благодаря !
 
Далеч бяй от компания, която предлага САМО безплатен хостинг, ако предлагат безплатен план заедно с платен, има надежда.
 
Целта ми е поддръжа на firebird + безплатен хостинг. Нека да предлагат платен хостинг, на мен не ми пречи ......
 
Целта ми е поддръжа на firebird + безплатен хостинг. Нека да предлагат платен хостинг, на мен не ми пречи ......
Няма значение за какво е, щом е безплатен хост, само ядове ще имаш. Понеже аз минах по тоя път.
Изобщо съветвам сайт който предлага И безплатен хостинг, да не се занимаваш.
Ако ти е за тестово, потърси някой който предлага месечен хост.
 
И аз да изкажа мнение. Използването на платен хостинг само за тестове според мен е гъзария. Аз също съм по пътя на безплатните хостинги (ползвам ги за разработка, т. е. вид тестове да го наречем), но нещата не са толкова зле. Наистина понякога сайтовете са недостъпни, но затова си има много такива хостинги - като единият не работи, то скачаш на другия (трябва да имаш готовност да правиш това не особено рядко).
От друга страна админите на безплатните хостинги са доста по-опитни от тези на платените, защото непрекъснато се "бият" с предотвратяването на злоупотреби от всякакъв вид. Клиентите на платените хостинги не смеят да злоупотребяват, защото като ги изхвърлят (заради неспазване на правилата) ще си загубят вече дадените пари за хостинга.
 
c3p0 вероятно ще успееш да намериш някъде безплатно но за не повече от 30 дни.
На сайта на IBPhoenix които бяха(са) най-големия спонсор, може да видиш компании които предлагат хостинг.
Просто провери има ли някоя която да дава един месец безплатно за тест.
Втори вариант - твой стар компютър който да си пуснеш като сървър.
Трети вариант - мигрирай към postgreSQL/MySQL/MSSQL :)
 
Поддръжка Firebird ми трябва само за тестове. Ще видя на сайта на IBPhoenix, ако има компании които предлагат хостинг.
Ако все пак реша да мигрирам, в каква последователност бихте ми препоръчали:
1. MySQL;
2. postgreSQL;
3. MSSQL.
или вашата последователност е друга ?
 
При положение че очаквате да изкарате пари от сайтовете си, какъв е проблема да дадете 20 лева за хостинг и домейн за една година?
Почти няма хостинг компания в България или чужбина, която да не прави 80% отстъпка за нови клиенти.
 
Не знам как се получават приходи от интернет сайт. Не знам как се намират рекламодатели.
 

Горе