Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

kaic

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте!
Търся допълнителна работа /стигнах и до там/
Кризата удари мен и моето семейство, работата намаля, приходите също, а разходите си останаха.
Не съм от мързеливите и ми се иска да работя и да печеля, а не да стоя и да чакам по добри времена, та в този контекст искам да се предложа като работник на някой който има нужда от такъв.
Какво мога да правя: Мога да изработвам или по точно да конфигурирам интернет магазини.Примерен магазин , Примерен магазин
Инсталиране и конфигуриране на Online магазини на базата на няколко различни платформи.
След инсталиране и конфигуриране на магазина предлагам и 2-3 часово дистанционно обучение по skype на клиента за по-бързо усвояване на администрирането.
До сега всичките ми клиенти са успявали много бързо да навлязат в материята и сами си обслужват магазините.
Административната както и клиентската част са преведени на български и се работи много интуитивно.
Примерен магазин:
Инсталиране и конфигуриране на сайт на базата на Wordpress. /изградил съм над дузина сайтове/
Познайвам и от инсталиране и конфигуриране на Joomla
Имам изградени и успешно работещи няколко магазина предоставени на клиентите за администриране и ползване. Работят успешно към момента.
При желание мога да ги предоставя като линкове на лични, за да не правим реклама тук.
Почи съм убеден, че имате порчъка която поради претенциите на клиента и ниското заплащане, или не ви стига времето, не ви представлява интерес но не сте могли да откажете. Това е момента да ме пробвате.
Трябва ми само user и pass за хостинга и след три до пет дни ще имате работещ магазин.
Вероятно някой ще попита: Защо след пет дни? – Обичам да изпипвам нещата, да ги тествам и тогава предоставя. Не претупвам, за да е качествено.
-Колко ще ти платим?
В предишната ми работа винаги работодателя ми е определял заплащането спрямо свършената работа. Смятам за правилно и тук да е така: доволен клиент-плаща на работодателя, той пък каквото прецени на мен. Сърдити няма да има. Пари ще ми бъдат заплатени когато проекта е завършен, договорката е спазена и има доволен клиент. Ако клиента не хареса работата, няма да ми се плати.
Това е с няколко думи, който иска може да ме пробва, ако ли не-здраве да е.
Благодаря за вниманието!

Контакти на [email protected]
Skype: kaicata
Портфолио
 
Последно редактирано:
От: Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

Пич, разбирам че може би кокала е опрял, но не се прави така.

Паричките - няма такова "ще поработя, пък после който иска да ми плати"...Половината предварително, останалото на траншове според както сте се разбрали. Ако не искат така - няма да им работиш.

Също така трябва да предлагаш (дори да не си дизайнер и да не си пишеш сам темите) завършен продукт. Предложи на клиента няколко теми, които ти харесват, омаай ги колко и на тях им харесват и им ги продай. А не да правиш магазин с дифолтната тема и да го пускаш така.

Иначе успех с намирането на работа, знаем колко е кофти!
 
От: Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

При опит да се смени количеството на стоката в кошницата:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/magazinz/public_html/drehi/catalog/language/bulgarian/checkout/cart.php:1) in /home/magazinz/public_html/drehi/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/magazinz/public_html/drehi/catalog/language/bulgarian/checkout/cart.php:1) in /home/magazinz/public_html/drehi/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 29
 
От: Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

Благодаря за мението "the.rampage.rado", каквото стане, това ще е. От зор е така, не е от лесно.
Не бързам, не е е единственното нещо което мога да правя с ръцете си.
Просто имам свободни нощи, доста съм чел, понаучил съм нещо, получава се работещ продукт, защо да не го материализирам и да си помогна финансово.
Не ми е фикс идея и самоцел, ако се яви клиент добре дошло, ако плати-добре, ако ли не-здраве да е.
Не искам да правя и нелоялна конкуренция на можещите тук, но знам, че нивата ни са различни и то не в моя полза и за това не се считам за "подбивач" на услугата.
Колкото до ползване на други тема си много прав. Имам няколко напасвани теми и спокойно мога да ги предложа на клиент, но това е тема на последващ разговор с каква насоченост ще е магазина му. Според исканията и ще предлагам варианти и екстри. Идеята с дефолтнатата тема е показвам на клиента какви са възможностите на самата платформа, дизайна е продукт на допълнителен разговор.
Въпреки всичко благодаря за споделеното мнение, полезно и конструктивно е. Ще се влушам в съветите ти.
Хубав ден и успех!
 
От: Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

При опит да се смени количеството на стоката в кошницата:
Благодаря, не го знаех.
Сайта го ползвам за тестов и в админ панела влиза всеки желаещ потенциален клиент да се запознае със администрирането на сайта.
Много вероятно е някой да е бутнал без да иска нещо, защото установих, че това се получава при една от смените на тема, но не всеки път.
Вероятно е и от самия шаблон на темата, може и някой от ноите модули.
Мисля, че сега не се появява и работи коректно.
Благодаря!
 
От: Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

Може в темата да има завряно header() в горната част на някой скрипт.
 
От: Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

На wordpress онлайн магазини правиш? С плъгин като WooCommerce? Или не разбрах добре?
 
От: Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

Писах ти на лично, но нямам отговор???
 
От: Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

Отново имам запитване, ако обичаш виж личните.
 
От: Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

Успех в намирането на клиенти :)
 
От: Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

Виждам, че ползваш преста. Изработваш ли теми ?
Да ползвам и преста, но съжаление не изработвам теми.
Смятам, че изработката на тема е доста сложен процес и изисква специфични познания различни от моите.
Моите умения са в друга насока.
 
От: Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

Приключих с поредния си ангажимент и мога да поема ново предизвикателство.
 
От: Търся допълнителна работа за конфигуриране на онлайн магазини

Отпускарски сезон е вече, имам достатъчно свободно време.
Ако някой реши, че му е нужен онлайн магазин, сега му е времето, цените са "летни", изработката "веднага".
 

Горе