Търся доставчици на Дрехи нови и втора

susanst

Member
Здравейте, във връзка със сайт, който планирам да пусна скоро издирвам доставчици на дрехи, които могат да доставят в рамките на 3-5 дни от поръчка.
Отделно се интересувам от реален дропшипинг,а не афилиейт (въпреки, че мога да направя компромис при добра стока и добър процент) - разликата - твърд % комисионна не е дропшипинг!
Съгласна съм от моята надценка да се удържат 20% (или повече според договорка) за данъци.
Давам пример как работя аз когато предлагам стока на дропшипинг:
Имате дреха която за мен като Ваш дропшипър струва 10лв
аз я продавам за 20лв - вие удържате 20% от моята надценка тоест 2лв
Вие си получавате вашите 10лв + 2лв = 12лв - аз получавам 8лв

Давам примера само защото в БГ явно никой не вижда разлика между дропшипинг и афилиейт.

Моля за сериозни предложения като държа на добра комуникация и каталог с цени и подробно описание на дрехите - не ми се ще да си поръчвам половината асортимент за да мога да го опиша добре в сайта си - всички знаем, че подробното описание води до повече продажби.
Сайта ще бъде аутлет и сайт за преоценени дрехи с категория за нови такива. Аксесоари и всякакви друго модни предложения също се приемат като предложения.
Сайта се очаква да стартира през септември, до тогава ще трупам хора във фейсбук страницата към него.
Благодаря за отделеното време.
 

Горе