Търся дропшипинг и/или консигнация на бижута, часовници, подаръци, туристически стоки

Desisslava Dimitrova

Active Member
Здравейте,
За дропшипинга - работя на следния принцип:
Когато дойде човек, препращам данните на търговеца и той си поема доставката на продуктите. Аз получавам комисионна за доведените клиенти, която се фактурира и плаща в следващия месец за предходния.

За консигнацията:
Става въпрос за фризьорски салон в София със стабилна клиентела.

Интересуват ме парфюми, козметика, бижута, часовници, сувенири, статуетки, подаръчни комплекти, различни туристически стоки.
 
От: Търся дропшипинг и/или консигнация на бижута, часовници, подаръци, туристически с

Бих могъл да предложа часовници и бижута.Часовниците са на марките: Ben Sherman, Firetrap, French Connection, Oasis, Police и Timberland.Бужута:police jewelry.Оригинални са, от Англия.Срок за доставка 14 дни.С гаранция 1 година всички.Цените са на 50% от продажната цена в Ebay и Amazon.Фактури и всичко останало.
 
От: Търся дропшипинг и/или консигнация на бижута, часовници, подаръци, туристически с

Бих могъл да предложа часовници и бижута.Часовниците са на марките: Ben Sherman, Firetrap, French Connection, Oasis, Police и Timberland.Бужута:police jewelry.Оригинални са, от Англия.Срок за доставка 14 дни.С гаранция 1 година всички.Цените са на 50% от продажната цена в Ebay и Amazon.Фактури и всичко останало.

Пиши ми на ЛС повече подробности.
 
От: Търся дропшипинг и/или консигнация на бижута, часовници, подаръци, туристически с

Aз също съм заинтересован.Може ли ЛС да ми пратиш и на мен. :)
 
От: Търся дропшипинг и/или консигнация на бижута, часовници, подаръци, туристически с

Намерете ме на скайп: kiro789 , защото са ми на таблици и не мога да намеря как да ги прикача на лично
 

Горе