Търся колега с онлайн магазин

MihailMihov

Well-Known Member
Здравейте колеги, имам десетина хартисали колиета. Дали ще се намери някой с онлайн магазин, или някакво друго място за показ? Идеята е следната: пращам ви снимки и кратко описание, както и моя цена, която е под пазарната. Вие си ги рекламирате и им слагате някаква по-висока цена по ваша преценка, като разликата остава за вас. Колиетата са при мен и аз ги пращам по Еконт. Накрая ще ви платя по ПейПал, или с паричен превод.

Поздрави
 
От: Търся колега с онлайн магазин

Здравей,

"Дали ще се намери някой с онлайн магазин, или някакво друго място за показ?"

По принцип магазина е за изкуство, но има в него място и за колиета

и е по-лесно от варианта който предлагаш

Сама си качваш снимките, описането и цената.

Получаваш парите директно от купувача.

След продажба дължиш 3% от продажната цена.

Престоят в сайта е безплатен.
 
Последно редактирано:
От: Търся колега с онлайн магазин

продавалник и базар не стават ли
 
От: Търся колега с онлайн магазин

С удоволствие бих помогнал :)

Здравейте колеги, имам десетина хартисали колиета. Дали ще се намери някой с онлайн магазин, или някакво друго място за показ? Идеята е следната: пращам ви снимки и кратко описание, както и моя цена, която е под пазарната. Вие си ги рекламирате и им слагате някаква по-висока цена по ваша преценка, като разликата остава за вас. Колиетата са при мен и аз ги пращам по Еконт. Накрая ще ви платя по ПейПал, или с паричен превод.

Поздрави
 
От: Търся колега с онлайн магазин

това не пречи на този някой да ги продава през базара или продавалника, но от теб пък ще се иска доста бърза реакция за продадени и изчерпаните неща, защото съм брал големи срамотии когато насрещната страна не ме е уведомила, че нещо е продадено или изчерпано
 
От: Търся колега с онлайн магазин

Много неприятен момент, който кара някои хора да се откажат от предлаганите стоки. И аз съм ставал за резил така и мъцам пред клиента... иначе виновника си го отнася...

това не пречи на този някой да ги продава през базара или продавалника, но от теб пък ще се иска доста бърза реакция за продадени и изчерпаните неща, защото съм брал големи срамотии когато насрещната страна не ме е уведомила, че нещо е продадено или изчерпано
 

Горе