Търся логистични центрове

danko6

Well-Known Member
Има ли такова нещо директно да поръчам стока от Китай и да бъде доставена в някой офис в US,UK,Франция, Германия или друга такава държава и аз да им пускам после данни накъде да изпращат по една бройка. Става на въпрос за по бързо доставяне на стока до клиентите, аз да държа стоката на съхрание при тях и те да я изпращат със съответно заплащане за тях де. Просто клиента да не чака 20 дни, а 2 ?
 
От: Търся логистични центрове

Има ли такова нещо директно да поръчам стока от Китай и да бъде доставена в някой офис в US,UK,Франция, Германия или друга такава държава и аз да им пускам после данни накъде да изпращат по една бройка. Става на въпрос за по бързо доставяне на стока до клиентите, аз да държа стоката на съхрание при тях и те да я изпращат със съответно заплащане за тях де. Просто клиента да не чака 20 дни, а 2 ?

Има :) Къде и как не съм аз човека, който ще ти каже :| Точно във варианта в който го търсиш го няма, но ако концентрираш в една точка стока за $50k то тогава нещата ще се наредят.

След като имаш поръчки на стоки и то за такива дестинации където е пълно с китайски стоки, какво те спира да пазаруваш от тях и да си направиш логистиката сам. Свързваш се с локалните гуру-та, разбираш се с тях и си работите. Тези неща стават много лесно в чужбина. Плащаш си примерно партньорска такса и през времето за което си си платил ползваш отстъпка. Аз лично така започнах и специално за Франция е няма по ниски цени от тях, дори и в Китай.
 

Горе