Търся някои съвети и отговори за издаване на списание

deffnews

Well-Known Member
Все още се чудя дали да избера за хартия, по-близко, като качество до тази на новите марвели, или меката, тънка хартия на пифчетата и особено гланцираните Рахан-и от 90-те.
Тука проблема е, че не успях да намеря фирма, която да печата на точно такава хартия. Подобна е на тази от раханите, но е една идея по-дебела.

Другият проблем е с формата.
Дали да е А3, или А4. А4 е точно размера на саписние ПИФ, А3, ако се не лъжа, е култовото списание ДЪГА.


А другата основна идея е да не е работа. Да е личностно и хоби нещо.

Когато говорех в множествено число е защото трима човека сме направили по няколко материала. Но тук проблема е, че и тримата сме пръчове на почти еднаква възраст. И това са хора, от другаде, нямат нищо общо с този форум.

Искам да питам @alexinfoag защон е иска да се включи. Това, което ми беше изпратил ми допадна много.

Може би централната идеята беше и все още Е, да се включат хора от различни прослойки, цветоусещане и мироглед.

Точно в момента ми хрумна нещо уникално, като идея. Това, което мога да ви кажа, че себстойността на един екземпляр от списанието, може да нахвърли няколко пъти, това което обичайно би се платило за написване на текст, или каквато и да е фрийлансърска задача.
Така, че ако си мерите възнагражението по-този начин може да го приемете и така.

Щеше ми се нещата да бъдат направени олд шкуул, но ако не може ще бъдат направени по друг начин.

Абсолютно съм се фиксирал върху това списание, изоставих си и сайта и домейните, заради тази работа.

Така, че хора, помагайте. Удебен съм че да си подарите нещо такова, ако не за Коледа, то поне за Нова Година, ще ви изкефи.

Ще се опитам да ви представя продукта, около средата на Декември, 2023 г.
 

Горе