Предлагам: Търся някой да поства всеки ден в Инстаграм и ФБ

bgmotiv

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте

Търся някой да поства всеки ден в Инстаграм и ФБ по 1 пост на ден на ежемесечна база.
Ще предоставя снимки и текстове предварително. Страниците са на Английски, езика е задължителен.


Моля за цена. Благодаря
 
Здравейте!

Имам много добро ниво на английски език (Б2) и се справям добре с управлението на социални мрежи като Facebook, Instagram, Twitter.
Предлагам качване на пост всеки ден, в продължение на месец (съответно 30 във Facebook и 30 в Instagram), срещу 10 лв.
Също така мога да отговарям и координирам съобщения, получавани от въпросната страница при нужда и срещу допълнително заплащане.

Поздрави!

Яна Иванова
 
Последно редактирано:
Здравейте!

Имам много добро ниво на английски език (Б2) и се справям добре с управлението на социални мрежи като Facebook, Instagram, Twitter.
Предлагам качване на пост всеки ден, в продължение на месец (съответно 30 във Facebook и 30 в Instagram), срещу 10 лв.
Също така мога да отговарям и координирам съобщения, получавани от въпросната страница при нужда и срещу допълнително заплащане.

Поздрави!

Яна Иванова
Имаш ЛС
 
Здравейте! Силно се интересувам. Имам ниво на английски С2 (и сертификат), както и доста опит в постването в социалние мрежи (поддържам ежедневно акаунти с хиляди харесвания и последователи). Освен това реагирам много бързо, винаги съм на линия за допълнителни задачи по страницата и запиъвания и винаги се справям с работата навреме.

Ако желаете, мога освен да поствам, да отговарям на коментари и съобщения и да се захвана с допълнителни активности, които биха развили страницата.
 

Горе