Търся онлайн магазин за спортни стоки

livpool3516

New Member
Първо искам да се извиня ако темата не е за тук. Нов съм във форума и не знам защо, но не мога да публикувам теми в раздел "Рекламна Борса", за където мисля че е тази тема. Ако е възможно админът да я премести там, вместо да я изтрие ще му бъда много благодарен. Надявам се ще проявите разбиране.

Търся онлайн магазин за спортни стоки, по-точно футболни тениски. Това е моят сайт - http://matchzone-bg.com/ . Организираме нова игра с футболни прогнози. В края на всеки месец победителят от играта получава футболна тениска.

Срещу 1 тениска месечно предлагаме на магазина:

- По 1 статия в сайта за всеки кръг от играта, в която ще рекламираме магазина. Играта има по 2 кръга всяка седмица.

- Рекламен банер на магазина в една от страниците на играта. "Правила", "Класиране" или "Играй", по избор на клиента. За останалите две страници се заплаща допълнително.

- Допълнителна реклама във фейсбук страницата на сайта след края на всеки кръг. Това означава всеки четвъртък и понеделник вечер между 20:00 и 22:00ч. .

Информация за сайта:


- Сайтът ни прави средно по 3000-3500 импресии дневно и по 1000-1500 уникални посещения.

- Имаме вече над 120 регистрирани участници. Играта е съвсем нова и тепърва ще я развием.



Отново се извинявам ако темата не е за тук, надявам се няма да бъде изтрита.
 
От: Търся онлайн магазин за спортни стоки

Здравейте, не всичко успях да разбера от предложението :) Може ли да се свържем и да поговорим на скайп lu4o1234 Благодаря предварително!
 

Горе