Търся партньори

traktora

New Member
Здравейте, от скоро следя форума и днес се регистрирах за да пусна тази тема. Търся човек с идеи с който да развием търговия, и да се допълваме. Какво предлагам аз? Живея в Германия, занимавам се с търговия по ибей на всичко, имам източници на абсолютно всичко много евтино, знам как се продава на чужд пазар, просто ибей не ме устройва, заради адския комунизъм там.Трябва ми човек с идея който знае как да продава дори и В България, понеже се занимавам и с китайски стоки в бг ги задържат на границата, а аз мога да ги поръчвам в Германия и от там до БГ, и като цяло идеи и изгодни доставчици имам много, просто пазара малко ми куца, ще се радвам ако има някой с който можем да заработим.
 
От: Търся партньори

Не си споменал най-важните неща:

1 - За фирми ли говориш или за ЧАСТНИ лица
2 - От отговора ти по точка 1 ще се родят още поне 20 до 100 въпроса в точки
3 - Как ще става плащането на стоката
4 - За какъв обем от стока - говориш - обем на оборот - твоят опит на ниво управление на оборот какъв е - примерно аз отговарям за 30 до 110 000 лв месечно на средна база - годишен план и знам, че ако искам да го вдигна над 200к ще трябва да си наема под-управител...
5 - Характера на стоката няма граници, но готов ли си да пратиш ценови листи
6 - Спедицията и логистиката на стоката - канала и разхода около това влиза ли в ценообразуването и дали въобще си го взел в предвид при фразата "ниски цени"
7 - Какъв приход ще искаш за теб и бля бля.............
8 - Китайските стоки не са много лесни за продаване ако са БОКЛУЦИ или РЕПЛИКИ - говоря за нормален сериозен търговски подход за вървежни стоки
9 - Гаранционни стоки ще има ли
10 - Доверието в това начинание е един сериозен риск за да се навие някой да участва без да покажеш ти с какво се ангажираш на ниво сигурност
 
От: Търся партньори

Не си споменал най-важните неща:

1 - За фирми ли говориш или за ЧАСТНИ лица
2 - От отговора ти по точка 1 ще се родят още поне 20 до 100 въпроса в точки
3 - Как ще става плащането на стоката
4 - За какъв обем от стока - говориш - обем на оборот - твоят опит на ниво управление на оборот какъв е - примерно аз отговарям за 30 до 110 000 лв месечно на средна база - годишен план и знам, че ако искам да го вдигна над 200к ще трябва да си наема под-управител...
5 - Характера на стоката няма граници, но готов ли си да пратиш ценови листи
6 - Спедицията и логистиката на стоката - канала и разхода около това влиза ли в ценообразуването и дали въобще си го взел в предвид при фразата "ниски цени"
7 - Какъв приход ще искаш за теб и бля бля.............
8 - Китайските стоки не са много лесни за продаване ако са БОКЛУЦИ или РЕПЛИКИ - говоря за нормален сериозен търговски подход за вървежни стоки
9 - Гаранционни стоки ще има ли
10 - Доверието в това начинание е един сериозен риск за да се навие някой да участва без да покажеш ти с какво се ангажираш на ниво сигурност

1. За частни лица
2.Плащането ще става по пейпал
3. Става въпрос за малки количества, за търговия на дебно
А за останалото ще обясня на кратко. Например сте си харесали сайт с китайски стоки, аз предлагам да ви ги купя до Германия и след това да ви ги изпратя до БГ без мито таксата ми е 6%
Другия вариант е който има интерес ще му покажа аз мои артикули на ниски цени, които не се намират така лесно.Става дума за техника, аксесоари, китайски смартфони и таблети, смарт часовници, дрехи.
 
От: Търся партньори

Добре, но тази техника без гаранция как се продава ? Аз лично не бих купил нищо над 30 лв, което няма гаранция.. все пак е техника, може да има и фабричен дефект т.е купуваш го ново, а то не тръгва.
 

Горе