Търся партньор

Михалев

New Member
Здравейте, търся партньор който разбира от онлайн магазини или има съществуващ такъв. Пишете ми на лично. Имам богат асортимент от продукти, които можем да продаваме.
 
Здравейте, търся партньор който разбира от онлайн магазини или има съществуващ такъв. Пишете ми на лично. Имам богат асортимент от продукти, които можем да продаваме.
Здравейте, имам какво да предложа в изграждане на онтернет Online магазин.
На практика мога да изградя интернет магазин за продажба на всякакъв вид разнородни стоки с високо качество на изработка, приятна визия и достатъчна функционалност за извършване на коректна продажба на предлаганите артикули.
Всичко това може да се случи в много кратък срок на изключително разумна и приемлива цена.
Ако имате интерес или някакво приемливо предложение за съвместна дейност нека се свържем и обсъдим.
Отворен съм към предложения.
Хубава вечер желая!
 
Здравейте, имам какво да предложа в изграждане на онтернет Online магазин.
На практика мога да изградя интернет магазин за продажба на всякакъв вид разнородни стоки с високо качество на изработка, приятна визия и достатъчна функционалност за извършване на коректна продажба на предлаганите артикули.
Всичко това може да се случи в много кратък срок на изключително разумна и приемлива цена.
Ако имате интерес или някакво приемливо предложение за съвместна дейност нека се свържем и обсъдим.
Отворен съм към предложения.
Хубава вечер желая!
аз имам интерес към възможноста за съдружие по проект за олайн търговия
 
аз имам интерес към възможноста за съдружие по проект за олайн търговия
Здравейте, ако написаното се отнася за дейността, която съм презентирал: „Изграждане на интернет магазин“ удоволствие бих разменил контакти на лично за да обсъдим идеята и подробности. Смятам, че има какво да предложа.
Ще очаквам контакти на лично съобщение.
Поздрави и успешен ден!
 
Здравейте, имам какво да предложа в изграждане на онтернет Online магазин.
На практика мога да изградя интернет магазин за продажба на всякакъв вид разнородни стоки с високо качество на изработка, приятна визия и достатъчна функционалност за извършване на коректна продажба на предлаганите артикули.
Всичко това може да се случи в много кратък срок на изключително разумна и приемлива цена.
Ако имате интерес или някакво приемливо предложение за съвместна дейност нека се свържем и обсъдим.
Отворен съм към предложения.
Хубава вечер желая!
Може ли да ми пишете на лично и аз имам интерес за създаването ми на сайт
 
  • Like
Реакции: jobs
Имам готов магазин, към него има блог с възможност за споделяне в социални мрежи и форум ( при необходимост )
Мога да отворя ваш магазин в който да си качвате стоката.
Мога и аз да я кача но ми трябват цени, снимки и описание.
Свържете се с мен ако искате: [email protected]
 

Горе