Търся партнюри за Мулти Левъл Маркетинг

Stojan

New Member
Здравейте ,
Казвам се Стоян и от 3 години се занимавам със всякакъв вид бизнес , главно
офлайн като имам вече 2 провалени фирми , дълго време просто успеилвах продукти се цел печелба ,
в момента се занимавам със счетовотсво като помощник счетоводител в кантора .
От скоро обаче започнах да изграждам и мулти левъл мрежа като търся хора, които
имат интерес да си докарват страничен доход с възможност този доход да се превърне
в един добър пасив с времето .
Аз лично успявам да го правя като отделям повече от 1 -2 часа на ден т.е не Ви пречи на основната работа,
освен ако не го превърнете в основен доход и не превърнете самият млм в основен .
Не ме разбирайте погрешно млм - а не е нещо просто и няма да стане без работа ,
това е бизнес като всеки друг .
Т.е ако сте чували за хора , които правят пари от млм като се разкарват само с един каталог и предлагат продукти
ами в грешка сте , изграждането на мрежа , намирането на хора и обучаването им е в центъра на нещата .
Ако има хора , които са чували за млм и имат интерес могат да се свържат с мен тук или
на емайл [email protected] .
Ще се радвам всеки ,които има мнение по въпроса да се изкаже по темата.
Благодаря за вниманието :)

Stojan

New Member
Здрасти , разбирам , че е общо прието млм -а да се свърза с нещо лошо в България и аз съм ставал свидетел на представители на така наречените " пирамиди " , но не е хубаво да се слага всичко под общ знаменател .
Аз имам за идея да прилагаме млм - а и във офлайн бизнеса като започнах с мисълта да помогна на приятели да развият своя собствен български бранд за дрехи (LUV- liveuponvictory) може да ги чекнете ако имате свободно време .
В Русия , както и в Америка млм -а е един от най - използваните бизнес модели за реклама .
Не карам никой на сила ,по - скоро поста е за хора , които сами търсят начини за развитие.
Моля да ми дадете мнение и отговор защо не се котират добре .
Мисля , че не нарушавам никое от правилата , извинявам се предварително ако греша .
Поздрави ,
Стоян :)

Green Bars

Well-Known Member
имаш ли качествен продукт, за който да се развива тази мрежа?
В българия има доста действащи млм мрежи с реални продукти, твоят продукт какъв е?

Stojan

New Member
Все още работя по идеята , но ще е white label with twerk така нареченият съществуващ продукт с леки подобрения .
В момента работя за друга компания , която предлага стоки за здраве и красота,която
предлага бизнес план за докарване на страничен доход и се вълзползвам като същевременно това ми помага да се запозная с правилните хора за следващите ми планове .

Горе