Търся постване във FB страници с чужденци

vlad0

Member
Рейтинг - 92.3%
12   1   0
Здравейте, предстои ни изграждане на уеб сайт на еврейски ресторант и съответно ще е насочен към евреи. Търся подходящи ФБ страници с еврейска аудитория, които периодично да публикуват линкове към ФБ страницата на ресторанта и към сайта. Като начало ще ми трябват 8-10 поста. Постовете ще са на английски.
Моля, изпращайте на лично адресите на ФБ страниците, информация за еврейските потребители (възраст, пол) и цена за пост.

Благодаря предварително! :|
 
От: Търся постване във FB страници с чужденци

Какво означава еврейски ресторант? Къде е тоя ресторант - в израел или да гадаем?
Не мисля, че фейсбук дава статистика за вероизповеданието на потребителите :))))
 
От: Търся постване във FB страници с чужденци

Еврейски ресторант означава заведение в което се сервира еврейска храна т.е. "Кошер". Ресторантът е в България, северното черноморие. Това за вероизповеданието не разбрах в каква връзка го споменаваш :)
 
Последно редактирано:
От: От: Търся постване във FB страници с чужденци

Еврейски ресторант означава заведение в което се сервира еврейска храна т.е. "Кошер". Ресторантът е в България, северното черноморие. Това за вероизповеданието не разбрах в каква връзка го споменаваш :)

Хаха. Пии си хапчетата. Във фейсбук няма търгетиране по евреи, християни ... В тази връзка го споменавам.
 
От: Търся постване във FB страници с чужденци

Хората, които имат международни фб страници би трябвало да знаят, че евреите идват от Израел. Не предполагах, че има хора които се нуждаят от разясняване.
 
От: Търся постване във FB страници с чужденци

Хората, които имат международни фб страници би трябвало да знаят, че евреите идват от Израел. Не предполагах, че има хора които се нуждаят от разясняване.
Ахахха. Евреи само в израел ли има?
 
От: Търся постване във FB страници с чужденци

Израел е единствената еврейска държава. ФБ предлага информация за потребителите по държави. Таргета ми е евреи, които им предстои идване на почивка в България.
И в България има евреи. По твоята логика да взема да рекламирам в българска страница?
Въздържай се от такива коментари, понеже темата отива към друга насоченост.
 
От: Търся постване във FB страници с чужденци

netsurfer, нямаше нужда да потвърждаваш некомпетентността си, като ми даваш червена репутация. По-добре иди се образовай първо, преди да скапваш темите на хората.

Моля админите да изтрият тази тема. Нямам намерение да поствам вече тук.
 

Горе