Търся програмист за съвместна работа

hristo.iliev

Active Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Търся програмист, който да ми помогне с изграждането на новинарски сайт с още няколко други добавки към него (интегрирането на галерия например).

Моите изисквания:
*Изграждане на сайта и техническата му подръжка.
*Да се започне работа по изграждането му възможно най-скоро.

Това което предлагам аз:
*15% от бъдещи печалби от проекта
*Проекта ще успее и приходи ще има още в първия месец, аудиторията вече я имам. Повече информация защо го гарантирам - на лично.
*След като наложим сайта на пазара (той ще бъде единствения такъв по този вид тематика) ще развием и една друга моя идея - и нея на лично. То ест можем да работим и за в бъдеще отново заедно.

Обявата може би не е добре написана, но за първи път правя такава. Повече информация давам на лично, ако имате въпроси конкретни ги задавайте в темата. Благодаря за отделеното внимание.
 
Последно редактирано:
От: Търся програмист за съвместна работа

От къде си толкова сигурен, че ще успее? Новинарски сайтове валяло, не е сложно за изпълнение иначе.
 
От: Търся програмист за съвместна работа

1.Имам 5 фейсбук страници с общо 300 000 таргетирани фенове, в които ще пускам публикациите ми.
2.Има само един такъв вид сайт на такава тематика, който не се развива по никакъв начин.
3.Идеите са ми новаторски, като изпълнение. Ще има много статии и интервюта с аудиторията, събрал съм около 70 такива вече. Много посещения ще има със сигурност. Един вид досега е имало търсене - но е нямало предлагане.

Забравил съм да напиша нещо, което също е доста важно - сайта ще е на английски език.
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Ей сега вече започна да ме караш да се замислям :)
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Ами който се интересува нека пише. За мен е важно колкото по-бързо го започнем толкова по-добре. Както казах - вече съм готов с контента, решил съм какво ще е съдържанието по секции и т.н.
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Двама хрстовци дали могат да играят хоро :)
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Адвай ме в скайпа, тогава хайде аз съм навит каквото кажеш това ще направим.
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Темата може да я заключите, благодаря на всички за проявения интерес! По-нататък ще споделя и как е потръгнал сайта.

Поздрави.
 
От: Търся програмист за съвместна работа

uni-web се оказа доста несериозен в моя случай... разиграва ме 2 месеца, а в последната седмица и спря да отговаря.


Започвам наново да търся човек...
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Я сподели на ЛС за кво става дума
 
От: Търся програмист за съвместна работа

И аз се интереувам ако все още не си намерил човек
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Абе вземи си плати на някои да ти инсталира един wordpress и не се занимавай с глупости.
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Абе вземи си плати на някои да ти инсталира един wordpress и не се занимавай с глупости.

:lol::lol::lol::lol: +1
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Абе вземи си плати на някои да ти инсталира един wordpress и не се занимавай с глупости.

Не е баш така, момчето го познавам и не е много на ти с техническата част и ще трябва за всяко нещо да търси човек. Друго ще е да си имаш някой който да ти помага.
Демек всеки да си гледа неговата работа, а не да си губи времето в четене или търсене на помощ.
Инак пича е стабилен и си държи на думата. Който се хване с него няма да съжалява.
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Защо му е wordpress това е тъпа CMS система
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Писал съм в първия пост, че има интегриране на галерия... та нека си обясня и тук по-точно.

В сайта трябва да има галерия от снимки и видео ( ембнато от youtube ), която да се подържа от потребителите.
Готов съм с всичко, като съдържание на сайта, избрал съм дизайн, коя функция къде ще седи и т.н. Хостинг и домейн за закупени също, от моя страна всичко е ready както се казва. Важно е сайта да се започне веднага и да е готов колкото се може по-скоро :)
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Здравей Христо,

ако това, че английския ми е само на работно ниво не е проблем, може да ми пишеш или да се обадиш на skype: gogo_td. С другите изисквания мисля, че ще се справя.

Поздрави!
Георги
 
От: Търся програмист за съвместна работа

Открих човек за работата. Благодаря на всички за интереса и отделеното време!
 

Горе