Търся скрипт

mvmrik

Well-Known Member
Търся нещо като това във vbox7.com - като отворите някой клип и под него има една звезда и пише "В любими", като се натисне - клипа се записва в любими и звездата става жълта. Трябва ми нещо подобно - като някой го натисне да го запише в базата данни, ако се сещате кажете. Аз търсих, но нищо подобно не намерих.

То става и с обикновена картинка, която да е линк и като се натисне след това да прави проверка и като види че е добавено, ще изкарва жълтата, но с това е по-хубаво защото стана моментално и изглежда доста по-добре.
 
От: Търся скрипт

Кажете ако знаете поне как се казва това нещо, да знам какво да търся.
 
Ключовите думи за подобно нещо трябва да са ти bookmark. Разрови се из codecanyon за нещо, което може да ти свърши работа. Също така някой вотинг скрипт може да ти е от помощ. Бях попадал преди време на такъв, който позволяваше да се гласува с ръчичка подобна на фейсбука, като резултата се записваше в базата данни. Иконката се сменя лесно. За последния вариант естествено ще ти се наложи да си допишеш малко кода за да го извеждаш в страница (предполагам това искаш), но съм останал с впечатлението, че няма да е сложна задача за теб.
 
От: Търся скрипт

Да, аз също за тия скриптове за гласуването мислех, но се чудех няма ли нещо което да е точно за тази цел направено, без да се преправя.
 
От: Търся скрипт

Мерси, ще ги прегледам :) Аз като писах bookmark и ми излизат само някакви, които добавят страницата в браузъра.
 

Горе