Търся спонсорство

От: Търся спонсорство

Изключително изчерпателно :)

Имам един познат на познат, който ще обикаля света с мотор. И той търси спонсорство.
 
От: Търся спонсорство

Пиши поне долу-горе за какво става въпрос ... може и да ме заинтересува ако е за "web"
 
От: Търся спонсорство

и аз търся, пишете ЛС да ви давам направо банковата сметка, пък за какво ще ползвам парите си е моя работа
 
От: Търся спонсорство

@qNuZoV ама полека с тая подробна информация, че направо се счупи да ни казваш за какво става въпрос :D
 
От: Търся спонсорство

За да се търси спонсорство трябва да имаш нещо за спонсориране..Футболен отбор,Къща и.тн.....Между другото предлагам застараховки гражданска отговорност.....За повече инфо ми се обадете на телефона.......:lol:
 
От: Търся спонсорство

Вижте само каква готина гледка - qNuZoV търси спонсори, а Ivo94 ще го спонсорира :lol: Дано 94 да е някаква любима комбинация, а не набора... :lol:
Аз па не търсим спонсори! Язе спонсорирам! Търсете ме у къщи! :D
 
От: Търся спонсорство

94 не е набора :) виждал съм и примерно "pesho23" , нали не си мислиш, че пича е 23 набор :) , и какво ако съм готов да вложа в един или няколко обещаващи проекта? С това се занимавам от години, но защо обяснявам като никой не ме е питал :) ...
 
От: Търся спонсорство

Не се обиждай братле ;] Хубаво е да спонсорираш, стига да имаш кинтаври :Р Успех и на двамата ;]
 

Горе