Търся стоки за продажба в Amazon. Имам пълна верификация на моята фирма, на банкова сметка и регистрация в Amazon business.

Търся стоки за продажба в Amazon. Имам пълна верификация на моята фирма,банкова сметка и регистрация в Amazon business. Мога да започна веднага да продавам вашите продукти в Amazon.co.uk, Amazon.de, Amazon.it, Amazon.fr и Amazon.is.
 
Здравейте, бих искал да разбера името на фирмата, за мое успокоение, и за правотата на офертата, която отправяте ще направя проверка в Търговски регистър. Нека да има честна игра между “нас” и “вас”.
 
Здравейте, бих искал да разбера името на фирмата, за мое успокоение, и за правотата на офертата, която отправяте ще направя проверка в Търговски регистър. Нека да има честна игра между “нас” и “вас”.
Няма проблеми. Спортс Директ ЕООД - Sports Direct Ltd. Булстат 205905981, най добре ми дайте имейл да ви изпратя скрийншот на регистрацията в Амазон и т.н.
 
Здравейте, ние сме Skinwell Cosmetics (skinwell.eu) имаме желание да работим с дропшипъри от Пловдив и цялата страна. В момента изготвяме ценова листа и електронен каталог . При интерес от ваша страна може да ни пишете на [email protected].

Поздрави.
 
Търся стоки за продажба в Amazon. Имам пълна верификация на моята фирма,банкова сметка и регистрация в Amazon business. Мога да започна веднага да продавам вашите продукти в Amazon.co.uk, Amazon.de, Amazon.it, Amazon.fr и Amazon.is.
Браво Петре успех с начинанието ако имаш и ebay акаунт като продавач си супер търсиш ли китайска стока пиши ми на [email protected] от склад в Китай направо на твой адрес стоката(закупка+доставка+ДДС) ще се разберем...
 
Още ли търсите стока предлагам от tmall.com стока
 
Последно редактирано:

Горе