Търся co-founder на startup проект

datacommerce

New Member
Търся co-founder на startup проект, по възможност да е от София с познания по html5, javascript, C++, java, php, mysql, linux.
 
От: Търся co-founder на startup проект

Пропусна да споменеш познанията по SEO, Маркетинг, Хакерство, Медитация на метър и половина над земята, сметка в швейцарска банка, python, да има минимум 3 години стаж в Гугъл и да се познава лично с Марк Зукърбърг...

Съжалям ама не само че стои несериозно, ами направо е и смешно. Имаш 6 мнения във форума и пишеш "търся co-founder за проект..." напиши нещо повече за себе си, какви умения имаш ти, дай минимална насока за идеята напроекта ако те е страх да не я откраднат/копират ...
 
От: Търся co-founder на startup проект

Пропусна да споменеш познанията по SEO, Маркетинг, Хакерство, Медитация на метър и половина над земята, сметка в швейцарска банка, python, да има минимум 3 години стаж в Гугъл и да се познава лично с Марк Зукърбърг...

Съжалям ама не само че стои несериозно, ами направо е и смешно. Имаш 6 мнения във форума и пишеш "търся co-founder за проект..." напиши нещо повече за себе си, какви умения имаш ти, дай минимална насока за идеята напроекта ако те е страх да не я откраднат/копират ...
Що бе? Аз не познавам linux админ който не може да програмира на html5, javascript, C++, java, php, mysql
 
От: Търся co-founder на startup проект

Къде ги тия админи, дето програмират? Аз за толкова време не съм срещал и половин. Будалкаш се явно, някой извън занаята може и да се върже.
 
От: Търся co-founder на startup проект

Абе той човека не е написал точно какво търси но е нормално щото май незнае точно какъв човек търси.
 

Горе