Уеб сайт

Re: От: Re: Уеб сайт

Хмм, от тук изниква въпросът: защо админите го толерират?

(неспазването на форумните ) :?

Не смяташ ли, че им изземваш функциите? Мисля, че поне един админ е видял темата - и щом не я е преместил/изтрил - си има причина...? (не казай, че няма защото ще стане кофти :mrgreen:)

Защо админите го толерират? Това е лесен въпрос - прекалено либерални са към нещата, които се случват тук. Опитват се всичко да става с добро, което е хубаво, но както ти така и всички други, виждаме че по някой път им се качват на главата заради това.

Не изземвам ничии функции - аз не съм модератор за да трия и местя, но пък мога да си изкажа мнението, мога и червена точка да дам - по-горем съм написал защо съм я дал. В една тема в кофата писах и защо съм дал на друг потребител, а темата е за идентичен на този случай.

Дали админите са видели темата или не - не мога да отговоря. И те са хора, имат живот който да си живеят, напитки които да пият и т.н. Не могат да прочетат всяка една тема от форума, а като видиш заглавието на темата по-скоро някой би си помислил, че става дума за питане, от колкото за оферта, нали? За техните постъпки аз не мога да отговарям, това си е тяхно решение, мога да отговарям само за моите.
 

Горе