Уиджетбъкс плащане за ноември?????

FERRARIST

New Member
Абе получили ли сте си парите за ноември от уидгетаджиите - ся гледам че са ъпдейтнали плащанията и фигурира плащане от трети януари, но при мен няма нищо - верно че два пъти си сменям емайла на Пейпала, но не мисля че това е причината?????
При вас как е?
 
Да бе, пратили ги на стария ми Пейпал още на 3 декември, а аз смених мейла, уж овреме си ъпдейтнах данните но пак е станало грешка.....
Иначе ми отговориха същия ден с мераци за съдействие, но аз направих нов акаунт с мейла който са ползвали и си ги препратих......
Сериозни са....
 
@FERRARIST, ако не е тайна би ли споделил каква е средната цена на клик ? Аз гледах много с недоверие на тия, след като за 2 клика ми написаха 1$, тогава веднага ги разкарах. Но щом плащат значи всичко е ок и ги почвам и аз :)
 
AxCx каза:
@FERRARIST, ако не е тайна би ли споделил каква е средната цена на клик ? Аз гледах много с недоверие на тия, след като за 2 клика ми написаха 1$, тогава веднага ги разкарах. Но щом плащат значи всичко е ок и ги почвам и аз :)
Има смисъл да почваш и ти, ако трафика ти е канадски или американски, иначе смисъл няма.
 
memorex каза:
AxCx каза:
@FERRARIST, ако не е тайна би ли споделил каква е средната цена на клик ? Аз гледах много с недоверие на тия, след като за 2 клика ми написаха 1$, тогава веднага ги разкарах. Но щом плащат значи всичко е ок и ги почвам и аз :)
Има смисъл да почваш и ти, ако трафика ти е канадски или американски, иначе смисъл няма.
Точно.....само УСА и Канада.....
Иначе бях пуснал тука даже скриншот с това кой думи колко се котират, и прочее......от това което знам лаптопи и мр3 плеари са най - скъпи като думи.....
widgetas2.jpg
 
Имам един проблем :(
Реших и аз да се регна в този сайт, въведох си данните, пратиха ми маил за верификация, и после като се опитам да се логна, ми изписва това:
Invalid Email Address - Already pending account review

Какъв е проблема ???
 
А мога ли да ползвам Widgetbucks ако 50% от посетителите ми са от САЩ и Канада, а останалите 50% са от Хондурас и Дагестан ? И все още главата ми не може да повярва че някой дава 50 цента за клик на iPod втора употреба :?
 
Аз доколкот съм разбрал тези от сащ канада ще видят готини отстаналите ще им се показват шитави реклами... Иначе Удижета монетизират през афилиейт демек целтаи им е от вашите кликове да направят продажби и да платят за рекламата.... щом плащат и не са ви отрязали значи им се избива....
 

Горе