Уникредит Булбанк намалиха такстите за дебитните си карти.

Federal

Active Member
В момента всички са с неснижаем минимум от 0 лв, като новите неща са мигновено отразяване на салдото по картите, т.е не е необходимо да се изчаква време. Такса поддръжка е свалена до 0 лв.

Новите неща са 1,00-1,50 лв. постоянна такса за услугата мигновено актуализиране на салдото.
Такса закриване на сметка 12 лв.
 
От: Уникредит Булбанк намалиха такстите за дебитните си карти.

Какво ще рече намалиха ? Уникредит нямаха такси за поддръжка на дебитните си карти , а от май месец ще имат . Нямаха такса за закриване на ДК, а сега ще има 12 лв , колкото беше за разплащателна сметка. Неснижаем остатък от доста време няма , мисля че само за Маестро се изискваше както и за високия клас карти Виза Класик и Мастер.
 
От: Уникредит Булбанк намалиха такстите за дебитните си карти.

Наистина преди нямаха такса за поддържане на ДК. Наскоро разбрах, че вече ще имат.
А това мигновенно актуализиране е бъгава работа все още... нито го отчита мигновенно, нито може да се ползва мигновенно... за к'во ми е? То не е "салдо", то е "счетоводно салдо".
"Новите неща са 1,00-1,50 лв. постоянна такса за услугата мигновено актуализиране на салдото." - Това има ли начин да се откаже!?
 
От: Уникредит Булбанк намалиха такстите за дебитните си карти.

Не може да се откаже. А в Онлайна получих съобщение ,че таксите ще са от 0 до 1.50 :) Обаче отговор как може таксата да ми е 0 лв. никой в банката не можа да ми даде.
 
От: Уникредит Булбанк намалиха такстите за дебитните си карти.

Нямаха неснижаем минимум за VPay.
 
От: Уникредит Булбанк намалиха такстите за дебитните си карти.

Просто не е правилно да се казва "намалиха таксите" при положение ,че въвеждат такси които до сега ги нямаше.
 
От: Уникредит Булбанк намалиха такстите за дебитните си карти.

Ок, може и така да се каже. :)
 

Горе