Предлагам: Уроци по английски по Skype

Svetla Vasileva

Active Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Езикът е свобода. Да учим заедно ”езика на кралицата” по изключително интерактивен и творчески начин. Аз съм възпитаничка на някои от най-добрите училища в страната. Завършила съм Английска филология с отличен на изпита по практически английски. С мен се работи лесно. Съобразявам се с вашето свободно време. Точен човек съм и работата с мен е абсолютно удоволствие. Харесва ми да съм преподавател. Приятно е да общуваш с хората и да им помагаш да постигат целите си.

„Във всяка работа, която трябва да бъде свършена, има елемент на удоволствие. Намираш удоволствието и – щрак! Работата се превръща в игра!“

„Всичко може да се случи, ако му позволиш.“

„Защо да усложняваме нещата, които са наистина доста елементарни?"

- Мери Попинз
 
"А сега разпери белите криле на потрепващата си мисъл и се рей, богоподобен дух над въртящия се свят под теб, през дълги алеи от блестящи звезди към портите на вечността..."

Джером Джером - След чаша чай.
 

Прикачени файлове

  • coffee and tea1.jpg
    coffee and tea1.jpg
    109.5 KB · Преглеждания: 29
"А сега разпери белите криле на потрепващата си мисъл и се рей, богоподобен дух над въртящия се свят под теб, през дълги алеи от блестящи звезди към портите на вечността..."

Джером Джером - След чаша чай.
Добре си се сетила да го напишеш, защото с този шрифт не мисля, че е възможно да се прочете
 
"Във всяка работа, която можеш да свършиш, има елемент на забавление.
Намираш забавлението и щрак - работата се превръща в игра!
И всяка задача, която предприемаш става фасулска работа..."

- Мери Попинз
 

Прикачени файлове

  • maryp1.jpg
    maryp1.jpg
    112.4 KB · Преглеждания: 7
Знаете гърците не са писали некролози. Те са питали само едно нещо след кончината на човека:
"Той имаше ли страст?"
- Дийн Кански
90672065_564796214159375_3479972680076099584_n.jpg
 
x1TZJLA.png
 

Горе