ФЕЙСБУК проблем

Ianko Parushev

New Member
Здравейте , експерти :)
Днес разбрах за вашият форум и реших да си задам въпросите на място , на което мога да получа адекватен отговор от знаещи и можещи хора :)
Та така да си дойдем на думата имам малка страничка 1,600 фена , с която рекламираХ известно време докато не ми излезе следният проблем и се превърна в хроничен надявам се до днес !
За да достигнат до максимално повече хора постовете ми използвам Boost Post опцията , след което в началото всичко вървеше нормално за 3-4 пъти (рекламиране с по 10 евро ) след което акаунтът ми беше suspend-нат изискващ VAT code и поради някакви Privacy Policy . Писах съобщения но така и не получих отговор от фейсбук! Съответно картата отбелязана като suspend payment method !
Направих нов акаунт с другата ми карта същото се случи и с нея при първия опит за Boost !
Сега ги преиздадох и съм на път да направя нов акаунт и да рекламирам успешно ! Ако някой ми обясни стъпка по стъпка какво и къде трябва да задам като информация , че аз съм реалният притежател на картата и да няма такива неприятни спънки моля да ми съдейства :)

Благодаря ви предварително !
 

Горе