Фейсбука са ми намерили отнякъде телефона!

От: От: Фейсбука са ми намерили отнякъде телефона!

Последно да се притеснявам или не - кажете да знам какво да правя! :D

Човек, не знам какво са писали толкова по тази тема, не мисля и да го чета. Стига си се вкарвал във филми. И да ти го знаят от някъде какво? Моя телефон го има на 100 места в нета и още съм на свобода, нито са ме убили - нито съм в затвора. Това с конфирмейшън кода го пращат, когато си верифицираш акаунта. Демек някой е въвел твоя номер умишено или просто е въвел някакви цифри да види какво ще стане и го е научкал.

Не се вкарвай във филми....
 
От: Фейсбука са ми намерили отнякъде телефона!

Един път като ползвах ФБ-а през телефона изскочи предложение за обновяване и подобряване и не знам си каква глупост на ФБ. Реших да го щракна и почна инсталацията. Между редовните глупости, на които се дава Next Next Next съвсем случайно съзрях нещо, което съответно отказах. Симпатягите ме питаха, дали искам да ми свалят всички телефонни номера от указателя?!?! WTF?!?! Доста любопитно ми стана как така ще искат номерата на хората, с които разговарям и как така ще ми ги свалят от указателя?!?! И любопитството, за да не убива котката, реших да не си правя опити. И след като питат за това, не се съмнявам, че са ми записали някъде и моя, а може дори и да са смъкнали, това което им отказах.

Така, че споко. Или някой е написал номера ти ей така/по погрешка. Или си надълбоко в системата, или системата е на дълбоко в теб.
 
От: Фейсбука са ми намерили отнякъде телефона!

Facebook те пита и за паролата на твоята електронна поща. Целта е да прати спам на всичките ти контакти с покана за включване във Facebook. Поради същата причина иска и телефонни номера - ще пращат спам на телефоните, които не са регистрирани. И забележи, че спамът ще бъде от твое име - ти ги каниш да се регистрират във Facebook. Освен това друга причина да ти искат тези данни е да намериш по-лесно приятелите си за да ги добавиш в списъка си с приятели (търсенето става по адрес на електронна поща и по телефонен номер).
 
От: Фейсбука са ми намерили отнякъде телефона!

Така, така. Много ще е весело и СМС-ите да са за твоя сметка :D
 
От: Фейсбука са ми намерили отнякъде телефона!

@vbogoev от време на време малко глупости не са излишни :)))))
 
От: Фейсбука са ми намерили отнякъде телефона!

@vbogoev от време на време малко глупости не са излишни :)))))

Аз като наблюдавам последните теми, то само глупости... :D

Един много обичал да играе игри, за тва искал да си направи световноизвестна игра, ама не обичал да програмира. Друг го е хванала психозата, че го следят от Facebook. Трети се чудят на някакъв спамерски сайт дето им предлага 300$ за 3 поканени приятеля и некви такива.... Хахаха...
 
От: Фейсбука са ми намерили отнякъде телефона!

vbogoev, не са глупости и не ме е хванала никаква психоза, пуснах една по обща тема за да осъзнаят малко буквалистите, че не става дума за мен само, заповядай да си дадеш мнението, ще се радвам да го прочета.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30901
 
От: Фейсбука са ми намерили отнякъде телефона!

Абе те скоро и кръвните групи и ДНК - то ще ни знаят. Направо си е за психоза...
 

Горе