Форум през Wordpress

I3eco

Member
Здравейте колеги,

Искам да създам форум, като за това искам да използвам Wordpress ( само с него мога да работя). Та въпроса ми е трябва да използвам тема или pligin. И ако можете да ми препоръчате такъв/такава ще ви бъда много благодарен.

Форума ще е свързан с футбола, като ще е насочен към бг потребителите, така че е добре да е на български език. също така за мен ще е добре да има възможност за вграждане на реклами.

Благодаря ви предварително, също така се извинявам ако темата не е за тук или е задаван подобен въпрос :)
 
Трудна работа форум на БГ и на wordpress. И аз се рових, даже имам тема тук отворена, в която някои колеги дават предложения, но така и нищо не ми хареса. В момента съм на phpbb, безплатно е и си е баш форум в класическият му вид, 7ма си БГ пакет и разни екстеншъни, доста лесно се управлява веднъж като го настройш.

Иначе за WP bbpress и още няколко варианта има, но нямат я тази функционалност и вид на форум.
 
Здравейте колеги,

Искам да създам форум, като за това искам да използвам Wordpress ( само с него мога да работя). Та въпроса ми е трябва да използвам тема или pligin. И ако можете да ми препоръчате такъв/такава ще ви бъда много благодарен.

Форума ще е свързан с футбола, като ще е насочен към бг потребителите, така че е добре да е на български език. също така за мен ще е добре да има възможност за вграждане на реклами.

Благодаря ви предварително, също така се извинявам ако темата не е за тук или е задаван подобен въпрос :)
Здравей,
Пиши ми лично, мога да ти помогна с изграждането на форума.
 
BBPress, ама може би по-добре да избереш някоя популярна система от рода на PhpBB, SMF, Vanilla, etc.

Няколко часа трябва да са достатъчни да влезеш в час с която и да е от тях.
 

Горе