ФрииЛансърс ... Хелп

Krasimircho

New Member
Моля някой да ми даде freelancer(фриилансър) сайт, но без Ъпгрейд ...

Защото си харесах един и обява си намерих по способностите ми и тъкмо да му пишпа на ония да се разберем и пише ми че тряа да съм ъпгрейд за да пиша PM Съощения, ебахти ... :)

и на сичкото отгоре искат по 29$/месечно .. те сиг са луди, но ще им паднат потребителите като на download.bg :lol::lol::lol:
 
От: ФрииЛансърс ... Хелп

е, ти пък това да не е бърза помощ ...

виж в forum.digitalpoint.com там пари не щат за регистрация
 
От: ФрииЛансърс ... Хелп

утре ще го видя, че сега излизам... ама не щат ли пари за ъпгрейд и такива глупости ?

Едит: Линка е грешен, не мога да го отворя .. я го провери ..
 
От: ФрииЛансърс ... Хелп

ок и тенкс :), но ако имате още може да ги предложите :)

едит: А ве момчета, защо не мога да пускам теми, пише ми, че нямам права ?
 
Последно редактирано:
От: ФрииЛансърс ... Хелп

Здравейте! Първи пост ми е във форума, та да се представя - Светльо се казвам, приятно ми е. :)

По темата: можеш да пробваш във getafreelancer.com и scriptlance.com. Те са напълно безплатни, като естествено си взимат комисионна от твоите спечелени проекти. odesk.com е една изцяло нова концепция за freelance "пазар", която на мен лично много ми допада -поразгледай го.

eLance.com е може би най-големият и най-добре устроен сайт. Лошото при него е, че е платен, но пък предлагат free акаунт с право на 3 bid-a на месец. Ако си изиграеш картите добре са достатъчни за да вземеш проект и да си заделиш част от парите за по-добър акаунт. Имай предвид и че там се плаща малко повече отколкото при другите три.
 
От: ФрииЛансърс ... Хелп

getafreelancer.com

Извинявам се,не видях,че колегата по горе го е дал
 
От: ФрииЛансърс ... Хелп

getafreelancer.com -> от този сайт въобще някой печелил ли е проект? като гледам и какви са мизерни офертите...
 
От: От: ФрииЛансърс ... Хелп

getafreelancer.com -> от този сайт въобще някой печелил ли е проект? като гледам и какви са мизерни офертите...

Направи ми впечатление,че всички така наречени "работодатели" пишат някаква оферта и после започват да се ослушват... Имаше един, който дава 3000 долара за 1000 рега в социалки. Тоест по 3 долара на събмит.
И после се оказа ми се цигани и ми обяснява,че за 3 долара бил целият събмит.
И на още няколко такива попадах...
 
От: ФрииЛансърс ... Хелп

Просто е пропуснал човека да сложи десетичната запетая след тройката.:)
 
От: ФрииЛансърс ... Хелп

ужс направо то 3000 рег в примерно АдултФриенд Финдер са ти около 5000-6000$ тоз за 3 $ малееее как гушваа тоз човек смятай
 
От: ФрииЛансърс ... Хелп

Нов съм тук но обаче freelace е много добра алтернатива. За сведение калацията на един сайт (първият в класацията) има спечелени близо 60000 лв за 1 година.
 

Горе