Футболен анализатор

От: Футболен анализатор

Можеш да си направиш сайт или пък блог, в който да анализираш предстоящи или изминали мачове, да даваш съвети и прогнози (ако познаваш в голям % от случаите), да пишеш интересни неща, които да са полезни на хората и бързо ще добиеш популярност. Другият вариант е да опиташ да се намърдаш в някой от "големите" спортни сайтове, но като гледам колко ниско им е нивото и колко са неграмотни е по-добре да се опиташ да направиш нещо сам, стига да имаш нужното време и умения.
 
От: Футболен анализатор

Потърси си работа в някоя спортна медия, местна. Междувременно започни блог на английски, в който трябва да пишеш редовно и да го популяризираш сред ЕН аудитория. Работи си работата от 8 до 5, а след това работи по блога си. Популяризирай го в социални мрежи, търси контакт с читателите си, събирай фенове, събирай събскрайбъри за статиите ти. Можеш да печелиш много от такъв популярен блог, но първо трябва да го направиш популярен, а за това трябва време. Когато блогът ти стане достатъчно популярен, за да може да те издържа (примерно можеш да предлагаш индивидуални услуги, да имаш афф банери към сайтове със залози и прочее), напусни работа :)

Това долу горе направих аз преди години, макар да не се занимавам с футбол. Успех.
 
От: Футболен анализатор

Здравейте блогадоря ви
 
Последно редактирано:
От: Футболен анализатор

Ами, правописът ти е доста зле. Не знам дали те мързи или по принцип така си пишеш. Със сигурност има работа за спортни журналисти или нещо подобно, търси и ще намериш.
 
От: Футболен анализатор

форуми за футбол
 
Последно редактирано:
От: Футболен анализатор

Не знам, ама ако кандидатстваш за работа с тоя правопис, нищо чудно че не те наемат.
 
От: Футболен анализатор

"да в момента вобще не пиша " мислиш ли че може да се интегрирам някъде мога да доставя различни статии които съм публикувал в форуми за футбол

Няма значение дали пишеш статии в момента или не, просто си неграмотен, и бих те посъветвал първо да отделиш известно време и да се научиш да пишеш правилно, иначе никога няма да си намериш работа. Това с интернет, сайтовете, писането на статии, журналистиката е проста работа, но не е за прости хора.
 
От: Футболен анализатор

Здравейте блогадоря ви ,оценявам всяка помощ аз принципно вобще не разбирам от блогове сайтове социални мрежи и всичко свързано с пари от сайтове

Aми ще се научиш.. Тук все пак е предприемач,а а не борса за работа.
 

Горе