Хайди ново раздвижване в PR

От: Хайди ново раздвижване в PR

интересно ми е не би ли трябвало да има и други вип-ове
 
От: Хайди ново раздвижване в PR

В България сите са ВИП-ове. Скоро ще се налага да си плащаш, за да не си ВИП.
 
От: Хайди ново раздвижване в PR

завиждаш ли му или търсиш монетизиране? :)
чак пък да търся , но защо не монетаризиране на профил във форум ...но това не става случайно често
а да завиждам не съм от тях -нито искам да съм radev , нито да съм на негово място или пък на мястото на който и да е друг ВИП
:)
 
Последно редактирано:
От: От: Хайди ново раздвижване в PR

Доколкото виждам новият PR е с 1 по-малък от PR по старите критерии, като от това правило явно са изключени старите домейни (май под стар се има предвид над 5 или поне над 4 години).
Ето ти един сайт с ПР6 на по-малко от година (ако съм разбрал правилно тезата ти).
 
От: Хайди ново раздвижване в PR

този гугъл си прави каквото иска . смъква ПР и ми вдига посещенията :)
а директорията ми http://bgtop10.info хвана 3ка
 
Re: От: Хайди ново раздвижване в PR

хахаахх
да почвам да си избивам времеенергията, а
направо зарязвам всичко и почвам да правя $$$ с профилната си страница


e ако беше толкова лесно за $$$ щях да им го препоръчвам на всички :) ама парите за които говир страната са само $$ и то от малките двуцифрени

чак пък да търся , но защо не монетаризиране на профил във форум ...но това не става случайно често
а да завиждам не съм от тях -нито искам да съм radev , нито да съм на негово място или пък на мястото на който и да е друг ВИП
:)

Г си мисли че радев е най заслужил :p аз съм с НА


Ето ти един сайт с ПР6 на по-малко от година (ако съм разбрал правилно тезата ти).

честито :) а ето тук илианским е пуснал оферта 1 евро реклама в него :) че трябва да въврви пазара



В България сите са ВИП-ове. Скоро ще се налага да си плащаш, за да не си ВИП.

с това ще се съглася ама никои няма да плаща :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Хайди ново раздвижване в PR

да де що да не си оптимизираме и профилните страници :)
 
От: Re: От: Хайди ново раздвижване в PR

с това ще се съглася ама никои няма да плаща :)
Не бъди толкова сигурен :) И в България в момента има хора, които си плащат, за да не им досаждат журналисти, папараци и тем подобни и предпочитат да живеят по-тихо и спокойно, отколкото да са под лъчите на съмнителни прожектори.
 

Горе